Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - "Valmiera FC"

Sākušās sarunas par Liepājas rallija iekļaušanu PČ WRC kalendārā šosezon

Latvijas futbola Virslīga. FK "Tukums" - FK "Jelgava"

Jūrmalas «Spartaks» un FK «Jelgava» futbola sezonu sāk ar uzvarām

Nule kā sāktajā Latvijas Futbola virslīgā FK “Metta” Bolderājā ar 1:2 piekāpās Jūrmalas “Spartaks” vienībai, bet debiju piedzīvojusī "Tukums 2000/TSS" ar 1:2 zaudēja FK "Jelgava", liecina organizatoru informācija.

Bolderājā rezultātu atklāja "Metta", kad 57. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Raimonds Krollis. Taču pēc tam "Spartaka" leģionārs no Serbijas Nemanja Belakovičs rezultātu izlīdzināja, un tieši viņš bija arī uzvaras vārtu autors.

Vēl otrdien savstarpēju dueli aizvadīja līgas jaunpienācēja “Tukums 2000/TSS” un FK “Jelgava”. Spēle sākas ar intrigu, jo vadībā izvirzījās debitanti, jelgavniekam Daniilam Hvoiņickim raidot bumbu savos vārtos. "Jelgava" panākt neizšķirtu spēja tikai 83. minūtē, kad izcēlās ukrainis Jurijs Holubka, bet vēl pēc dažām minūtēm vēl viens ukrainis Jurijs Zaharkivs panāca uzvaru.

Jau ziņots, ka pirmdien, sākoties virslīgas sezonai, FK “Liepāja” izbraukumā ar 2:0 pārspēja BFC “Daugavpils”, RFS mājās ar 1:0 pārspēja FK “Ventspils”, bet “Riga” FC pārliecinoši ar 2:0 pieveica Tamaza Pertijas trenēto “Valmiera" FC.

Nākamās spēles futbola virslīgā notiks jau šīs nedēļas nogalē, protams, ievērojot sanitāro protokolu, kas liedz mačus stadionā vērot skatītājiem un limitē arī mediju skaitu.