Japānas un Grieķijas futbolistu garlaicīgais neizšķirts iepriecina kolumbiešus

Bez spilgtiem notikumiem aizvadītā grupas turnīra spēlē Japānas un Grieķijas futbola izlases ceturtdien Natalā laukumu pameta ar bezvārtu neizšķirtu 0:0, bet Kolumbijas valstsvienībai tas pirmo reizi 24 gados garantēja dalību Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālā, liecina organizatoru informācija.

Grieķi 38. minūtē palika 10 vīru sastāvā, jo par otro brīdinājumu noraidīja komandas kapteini Konstantinu Kacurani. Trīs minūtes iepriekš Grieķija palika bez savainojumu guvušā uzbrukuma līdera Kosta Mitroglu. Daži bīstamāki uzbrukumi spēlē izdevās arī Grieķijas izlasei, tomēr bez kļūdām darbojās japāņu vārtsargs Eidzi Kavasima. Savukārt Japānas valstsvienībai uzbrukumos pietrūka precizitātes, lai skaitlisko pārsvaru pārvērstu vārtu guvumā.

Par neizšķirtu iegūtais punkts gan grieķiem, gan japāņiem saglabāja vismaz teorētiskas cerības uz dalību astotdaļfinālā, ja vien pēdējā spēlē C grupā izdosies uzvarēt. Kolumbijai, kas iepriekš ceturtdien uzvarēja Kotdivuāru (2:1), divās spēlēs ir seši punkti, trīs punkti ir kotdivuāriešu rēķinā, turpretim pa punktam nodrošinājusi Grieķija, kas grupas spēles pabeigs Līgo vakarā pret Kotdivuāru, un Japānas izlase, kuru gaida pārbaudījums cīņā pret Kolumbiju. Izslēgšanas kārtā iekļūs grupas divas spēcīgākās komandas.

Nākamās trīs spēles grupu kārtā risināsies piektdien - plkst. 19 pēc Latvijas laika Itālija D grupā tiksies ar Kostariku, un tikai eiropiešu uzvara saglabās cerības uz astotdaļfinālu Anglijai. Savukārt E grupā plkst. 22 spēlēs līderes Francija un Šveice, bet plkst. 1 naktī uz sestdienu pirmos punktus centīsies gūt Hondurasa un Ekvadora.