Latvijas hokeja Virslīga. HK "Mogo/LSPA" - HK "Zemgale/LLU"

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - RFS

Futbola klubs «Riga» un RFS jauno sezonu sāk ar uzvaru

Latvijas futbola virslīgas pirmās kārtas spēlē sestdien FK "Riga" savā laukumā ar 2:1 pārspēja "Valmieru". Savukārt citā spēlē RFS viesos ar 3:2 pieveica "Jūrmalu", liecina organizatoru informācija.

Jau mača pirmajā minūtē "Valmieras" spēlētājs Alvis Jaunzems vadībā izvirzīja viesus. Vien trīs minūtes bija nepieciešamas "Riga" komandai līdz ukraiņu futbolists Oleksandrs Fiļipovs rezultātu izlīdzināja. Uzvaru 86. minūte mājiniekiem nodrošināja Kongo spēlētājs Ngonda Muzinga.

Tikmēr RFS uzvarā 37. minūtē vārtus guva Kevins Frīzenbihlers, kurš realizēja paša nopelnīto 11 metru soda sitienu. Viesu prieki nebija ilgi, jo drīz vien "Spartaka" komandas spēlētājs Oļegs Laizāns rezultātu izlīdzināja. Otrā puslaika ievadā Artūrs Ostapenko izvirzīja vadībā Jūrmalas komandu. Atlikušajā laikā Žiga Lipuščeks un Elvis Stuglis guva vārtus RFS labā, nodrošinot Rīgas komandai panākumu.

Piektdien sezonas pirmajā spēlē "Liepāja" mājās ar 3:1 uzvarēja augstākās līgas debitanti Salaspils "Super Nova".

Svētdien paredzētas vēl divas spēles. "Daugavpils" tiksies ar "Tukums 2000/Telms", savukārt "Metta" spēkosies ar klubu "Auda".