Brazīlijas futbola valstsvienība sasniedz Amerikas kausa izcīņas finālu

Brazīlijas futbolisti otrdien savā laukumā Beluorizontē ar 2:0 pusfinālā uzvarēja Argentīnu un nodrošināja dalību Amerikas kausa izcīņas jeb "Copa America" titula mačā, liecina rīkotāju informācija.

Pa vieniem vārtiem katrā puslaikā guva Gabriels Hesuss un Robertu Firminju. Hesuss 19. minūtē rezultatīvi noslēdza Firminju piespēli gar vārtiem, turpretim 71.minūtē Hesuss izkārtoja Firminju vieglu vārtu guvumu no tuvas distances. Argentīnas izlasei izdevās tikai divreiz trāpīt pa vārtu konstrukciju pēc Serhio Aguero un Lionela Mesi sitieniem.

Argentīnas izlase oficiālās spēlēs Brazīliju nav uzvarējusi kopš 2005.gada.

Finālā svētdien slavenajā "Maracana" stadionā Riodežaneiro brazīliešu pretinieki būs Čīles vai Peru futbolisti. Otrs pusfināls notiks trešdien Portualegrē. Pusfinālu zaudētāji tiksies spēlē par 3.vietu.

Amerikas kausa izcīņa kā Dienvidamerikas futbola čempionāts notiek kopš 1916.gada. Kopš deviņdesmitajiem gadiem turnīrā piedalās arī ielūgtas Ziemeļamerikas un Āzijas komandas.