Beļģija tomēr «nolauž» Alžīriju un sāk PČ ar uzvaru

H grupas favorīte Beļģijas izlase pirmdienas vakarā ar pūlēm savā pirmajā šī pasaules čempionāta spēlē futbolā Brazīlijā ar 2:1 (0:1) pieveica Alžīrijas valstsvienību.

Pirmie vārtus – pretēji beļģu pārsvaram - gan guva tieši Ziemeļāfrikas futbolisti, kad precīzs no 11 metru soda atzīmes bija 24 gadus vecais pussargs Sofjāns Fegulī.

Pēc tam Beļģijas izlase vēl vairāk sāka kontrolēt notikumus laukumā, taču viņu pūles atdūrās pret monolīto un organizēto Alžīrijas izlases aizsardzību. Līdz ar to pārtraukumā komandas devās minimālā vadībā esot alžīriešiem.

Otrajā puslaikā Beļģijas izlase turpināja diktēt noteikumus laukuma vidusdaļā, taču tikai pēc ilgstošām pūlēm viņiem izdevās uzlauzt alžīriešu aizsardzību, kā arī pārspēt labi spēlējošo pretinieku vārtsargu Raisu Mboli.

Vispirms ar galvu bumbu vārtos raidīja uz maiņu uznākušais Maruāns Feleini, savukārt uzvaras vārtus guva Drīss Mertenss, kurš arī bija uznācis uz maiņu.

Otra H grupas spēle notiks plkst. 1 naktī pēc Latvijas laika no otrdienas uz trešdienu. Tajā tiksies Krievijas un Dienvidkorejas valstsvienības.