«Barcelona» treneris: Neviens cits futbolists sastāvā nav vajadzīgs

Varenā Katalonijas kluba "Barcelona" jaunais treneris Ernesto Valverde pirmdien noraidīja iespēju, ka sastāvu vajadzētu papildināt ar kādu jaunu futbolistu, jo visi labākie jau esot komandas ģērbtuvēs, vēstīja aģentūra AFP. 

Valverde noraidīja iespēju, ka "Barcelona" varētu nolīgt "Paris Saint Germain" pussargu Marko Verati. "Esmu vairāk nekā apmierināts ar pašreizējo situāciju," sacīja treneris, kura vadītā komanda gatavojas trešdien doties uz ASV.

"Esmu apmierināts ar spēlētājiem, apmierināts ar viņu darbu un attieksmi," teica Valverde. "Mani tiešām neinteresē jebkāds cits spēlētājs no kaut kurienes, pat ja jūs teiksiet, ka noteiktās pozīcijās mums būtu nepieciešams pastiprinājums. Man visi labākie spēlētāji jau ir manā komandā."

Pašlaik "Barcelona" nav arī saņēmusi piedāvājumus iegādāties kādus tās spēlētājus, piebilda Valverde. Trenerim gan jārēķinās, ka fani jaunajā sezonā gribēs sagaidīt gan uzvaru Spānijas čempionātā, gan Čempionu līgā. Abus šos titulus aizvadītajā sezonā ieguva principiālie konkurenti Madrides "Real".

Par nozīmīgu faktoru pretinieku pakļaušanā Valverde nosauca uzbrukuma trio Lionelu Mesi, Luisu Suaresu un Neimaru. "Mesi ir lielisks, viņš uzplauks jebkurā pozīcijā," uzslavas netaupīja treneris. "Ļoti labi ar savu pašreizējo lomu tiek galā Neimars, lai gan zinām, ka viņš spēj daudz ko citu."

ASV tūrē "Barcelona" futbolisti spēlēs ar Turīnas "Juventus", Madrides "Real" un "Manchester United".

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Futbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti