Pasaules čempionāts svarcelšanā ilgs līdz 17. decembrim, taču bez Plēsnieka dalības. Treniņus viņš gan tāpat turpinās un strādās, lai ķermenis ātrāk atjaunotos. Atslābumam sportists neļaujas. Tokijas bronzas medaļnieks pēc atgriešanās Latvijā piedalījies diezgan daudzos publiskos pasākumos un svinīgās pieņemšanās, kas esot bijis visai liels pārbaudījums.
“Sākumā bija diezgan traki... Salīdzinot ar 3x3 basketbolistiem, es neteikšu, ka man tā viegli [gāja], bet nu lēnā garā viss jau mierīgāk tā kā palika, un varēju pievērsties vairāk treniņiem un mācībām LSPA [Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā]," teica Plēsnieks. "Protams, vēl lielāks prieks ir, ka es beidzot ilgāku laika posmu esmu padzīvojis arī mājās ar ģimeni. Kopā būšana iedeva vairāk siltuma sirdī un tādu skatījumu uz nākotni.”
Pavisam nesen Artūrs arī tika novērtēts par sasniegumiem pagātnē – valdība piešķīra naudas prēmiju gan par sasniegumiem Tokijā, gan arī Londonas olimpiskajās spēlēs 2012. gadā. Pēc konkurentu diskvalificēšanas Plēsnieks pakāpās uz augstāku vietu un līdz ar to arī nopelnīja papildu prēmiju. Plēsnieks atzina, ka cerēja uz atzinību.
“Īstenībā bija tāda cerība. Mēs esam rakstījuši, esam visu kaut ko darījuši un, protams, arī no [Latvijas Svarcelšanas] federācijas puses ar treneri esam rakstījuši, tā kā cīnījāmies par to. Protams, man ir tāds liels prieks par to,” uzsvēra svarcēlājs.
Plēsnieks par Londonas olimpiskajās spēlēs izcīnīto 5. vietu saņems 20 992 eiro, bet viņa treneris Eduards Andruškevičs – 10 312 eiro. Savukārt par Tokijas olimpisko bronzu Artūrs iegūs 66 100 eiro. Līdz ar gandarījumu par valsts finansiālo atbalstu Artūrs priecājas par studijām LSPA un to, ka ir viens no 43 sportistiem, kam piešķirtas Latvijas Sporta federāciju padomes stipendijas mācību gadam – Plēsnieks ir viens no tiem, kuri saņēmuši vislielāko stipendiju.