«Salaspils WT» un «Valmiera» triumfē Latvijas frisbija čempionātā

Latvijas frisbija čempionātā telpās nedēļas nogalē Salaspils sporta namā čempionu titulu trešo gadu pēc kārtas vīriešu konkurencē ieguva mājinieki "Salaspils WT", turpretim sievietēm kauss pirmo reizi aizceļoja uz Valmieru, informēja organizatori.

Vīriešu finālā "Salaspils WT" ar 14:12 pārspēja Rīgas "Hardcore Ultimate" un piekto reizi pēdējos sešos gados kļuva par čempioniem.

Pirmajās puslaikā labāk nospēlēja "Hardcore Ultimate", kas spēja gūt divu punktu pārsvaru (6:8). Otrā puslaika sākumā Rīgas komanda vēl vairāk palielināja pārsvaru (10:7), tomēr atlikušajā laikā "Salaspils WT" spēja saņemties un ieguva septiņus punktus, uz ko rīdzinieki atbildēja tikai ar divu punktu guvumu.

Sievietēm finālā "Valmiera" ar 15:10 uzveica pērnā gada čempiones Ogres "Moments". Valmieras komanda līdz šim nebija tikusi tālāk par Latvijas telpu čempionāta pusfinālu.

Pirmajā puslaikā pēc ļoti saspringtas cīņas pārtraukumā ar minimālu pārsvaru devās "Valmiera"(8:7). Spēlei atsākoties, valmierietes ar izcilu spēli palielināja rezultātu starpību līdz četriem punktiem (11:7). "Moments" gan spēja izlīdzināt spēles gaitu, bet izlieto ūdeni sasmelt vairs neizdevās.

Trešo vietu vīriešu konkurencē ieguva "Flying Worms", kas Ventspils derbijā pārspēja "UltiManiacs" (13:6). Sieviešu divīzijā pie bronzas godalgām izdevās tikt "KCN Rīga", kas pārspēja mājinieces "Salaspils Jr" (11:6).