Kanoe airētājam Prankam piektā vieta PK posmā 500 metru distancē

Latvijas kanoe airētājs Gatis Pranks svētdien izcīnīja piekto vietu Polijā notiekošā Pasaules kausa posma kanoe un smaiļošanā 500 metru distancē.

Distances A finālā Pranks finišu sasniedza pēc divām minūtēm un 1,478 sekundēm, bet no labāko trijnieka viņš atpalika par gandrīz divām sekundēm.

Pirms tam šajā posmā Pranks izcīnīja astoto vietu 1000 metru distancē, bet svētdien 200 metru distances B finālā viņam sestā vieta, kas kopējā ieskaitē deva 15.pozīciju.

Minētās 200 metru distances A finālā svētdien startēja cits Latvijas pārstāvis Miķelis Ežmalis, kurš izcīnīja septīto vietu, finišējot pēc 44,458 sekundēm.

Smaiļošanā vieniniekiem B finālā 200 metros svētdien startēja gan Kaspars Tiklenieks, gan Krists Straume, kuri braucienā ieņēma pirmās divas vietas un kopējā ieskaitē tādējādi ierindojās desmitajā un 11.pozīcijā.

Dāmu konkurencē smaiļotāja Lāsma Liepa svētdien sacentās 200 metru distances B finālā, kurā ieņēma septīto vietu un kopējā ieskaitē ierindojās 16.pozīcijā.

Pirms tam posmā Liepa izcīnīja astoto vietu 1000 metru distancē.

Kā ziņots, sezonas pirmajos divos Pasaules kausa posmos augstāko rezultātu no Latvijas sportistiem izcīnīja smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs, kurš izcīnīja devīto vietu otrā posma 500 metru distancē. Šoreiz Rumjancevs sacensībās nepiedalījās.