Smaiļotājs Akmens izcīna pasaules čempionāta bronzu

Kopenhāgenā notiekošajā pasaules čempionātā smaiļošanā un kanoe sprintā Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens svētdien 200 metru sacensībās vieniniekos izcīnīja 3. vietu, liecina organizatoru informācija.

Par pasaules čempionu 200 metru sacensībās vieniniekos tika kronēts Itālijas sportists Andrea Di Liberto, kurš finišēja 34,78 sekundēs. No viņa par 0,02 sekundēm atpalika zviedrs Peters Mennings, bet Akmenim līdz kārotajam zeltam pietrūka 0,16 sekundes.

Akmens Latviju pārstāvēja arī Tokijas olimpiskajās spēlēs, 200 metru sprintā izcīnot augsto astoto vietu. Viņš no olimpiskā čempiona ungāra Šandora Totkas atpalika 0,979 sekundes.

Vēl svētdien A finālā 500 metru distancē divniekiem startēja Aldis Vilde/Aleksejs Rumjancevs, kuri izcīnīja astoto vietu. Par uzvarētājiem šajā disciplīnā kļuva spāņi Markuss Valcs/Rodrigo Germade, kuri finišēja minūtē un 29,04 sekundēs. No viņiem 0,97sekundes atpalika vācieši Tobiass Šulcs/Martins Hillers, bet bronzu izcīnīja slovāki Samuels Balažs/Deniss Misaks. Vilde/Rumjancevs no uzvarētājiem atpalika 2,17 sekundes.

Svētdien no rīta  Madara Aldiņa 500 metru sacensību B finālā ieņēma devīto vietu, dalību pasaules čempionātā noslēdzot ar 18. vietu.