Kalnu slēpotājam Zvejniekam otrā vieta skrituļslaloma Pasaules kausa posmā Itālijā

Latvijas labākais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks svētdien, 31. jūlijā, izcīnījis otro vietu Pasaules kausa (PK) ceturtajā posmā skrituļslalomā, informē Latvijas Skrituļslaloma federācija.

Sacensības Itālijas pilsētiņā Pieve Vergonte iesākās sestdienā, kad norisinājās Itālijas čempionāts, kurā dubultuzvaru izcīnīja mūsu sportisti. Miks Zvejnieks savam brālim Kristapam divu braucienu summā zaudēja 1,22 sekundes, kamēr Dāvis Zvejnieks palika 9. vietā, uzvarētājam zaudējot 3,85 sekundes. Pēdējo pjedestāla vietu sacensībās izcīnīja vācietis Marko Valcs.

PK sacensības otro uzvaru sezonā guva Valcs, bet Kristaps finišēja otrajā pozīcijā. Trešais palika mājinieks, itālis Masimiljano Losio, kamēr Miks jau otro reizi sezonā palika ceturtais. Viņš pats gan cer, ka trijniekā izdosies ielauzties pēdējā PK posmā Villablino, Spānijā. Dāvis Zvejnieks sacensībās izcīnīja 12. vietu.

"Kopumā bija labas sacensības! Protams, gribējās stāvēt uz augstākā pjedestāla pakāpiena, bet tāda iespēja vienmēr ir dota tikai vienam sportistam. Zinu, ka varu labāk un ātrāk, un zinu, kurās vietas arī pazaudēju, tā kā ir, kur pielikt, un virziens, kur strādāt," tā pēc sacensībām atzinis Kristaps Zvejnieks.

PK kopvērtējumā vienu posmu pirms beigām pirmo vietu dala vācietis Valcs un itālis Losio, bet Kristaps ir pacēlies par vietu augstāk un nu ir trešais. Līdz līderiem gan pietrūkst 60 punkti.

PK pēdējais posms norisināsies pēc divām nedēļām, kur vienlaikus notiks arī pasaules čempionāts milzu slalomā un valstu komandām.