Dobeles «Tenax» handbolisti bez sarežģījumiem pieveic «Jūrmalas sportu»

Pēc negaidīti smagās uzvaras pirmajā kārtā pār “Ogres” komandu "Tenax" handbolisti ar 36:21 sestdien pārspēja "Jūrmalas sportu", panākumu gūstot daudz vieglāk. Uzvarētājiem deviņus vārtus guva Andis Ērmanis, bet zaudētāju rindās 10 vārti Rolanda Ivanova kontā.

Daudzmaz līdzīgi abas vienības vārtus guva tikai pirmajās 10 minūtēs, līdz sāka izpausties dobelnieku labāka trenētība un fiziskā sagatavotība, kas ļāva viesiem ātri iekrāt astoņu vārtu pārsvaru. Pēc pārtraukuma nekas būtiski nemainījās un “Tenax” jau ieguva +10 vadību. Dobelnieki droši laida laukumā arī rezervistus, jo šaubas par uzvaru sen bija pagaisušas.

Pēc divām kārtām ar četriem punktiem līderu grupā ir uzreiz trīs vienības – “Tenax”, “Latgols” un mazliet negaidīti arī “Vaiņodes” klubs.