«Cēsu Alus/Lekrings» florbolisti un «Rubenes» sievietes izcīna Latvijas čempionu laurus

"Cēsu Alus/Lekrings" florbolisti vīriešu konkurencē un Kocēnu "Rubenes" sieviešu komanda sestdien Jelgavā uzvarēja finālspēlēs un atkārtoti nodrošināja zelta godalgas Latvijas čempionātā, liecina organizatoru informācija.

Vīriešu virslīgas finālā "Cēsu Alus/Lekrings" ar 9:4 pārspēja regulārās sezonas spēcīgāko komandu "Mogo-RTU/Rockets". Čempioniem pa diviem vārtiem guva Kārlis Bulmeistars un Emīls Dzalbs, nodrošinot komandai trešo čempionu titulu pēc kārtas un septīto vienības vēsturē. "Cēsu Alus/Lekrings" pirmajā trešdaļā ieguva 4:0 pārsvaru, bet pēdējā periodā pēc trīsarpus minūtēm rezultāts jau bija 8:1.

Bronzas godalgas sīvā cīņā nodrošināja Kocēnu "Rubene", kas spēlē par 3.vietu ar 5:4 pārspēja "Lielvārdi". Uzvarētājiem divus vārtus guva Atis Stepāns.

Savukārt sievietēm "Rubenes" florbolistes finālā ar 8:6 uzvarēja FK "Ķekava" un veiksmīgi aizstāvēja Latvijas čempioņu titulu, ko ieguva astoto reizi komandas vēsturē. Finālspēlē pa trim vārtiem uzvarētājām guva Lība Daija Mikova un Edīte Bankava.

Bronzas medaļas ieguva RSU florbolistes, kuras sestdien spēlē par 3.vietu ar 5:4 pagarinājumā uzvarēja "Ķekava Bulldogs" vienību.