Sporta ziņas

PK bobslejā. Ķibermaņa sacensību kopsavilkums

Sporta ziņas

PK biatlonā. Apskats

Bērziņa bobsleja divnieks gūst uzvaru Eiropas junioru čempionātā Siguldā

Ralfa Bērziņa pilotētais bobsleja divnieks sestdien Siguldā uzvarēja Eiropas junioru (U-26) čempionātā, savukārt Helvija Babra un Dāvja Kaufmaņa ekipāžas nopelnīja godalgas U-23 ieskaitē, kur gan startēja pieticīgs dalībnieku skaits, liecina rīkotāju informācija.

Bērziņš ar stūmēju Dāvi Spriņģi bija ātrākie abos braucienos un septiņu ekipāžu konkurencē uzvaru nodrošināja ar rezultātu viena minūte un 39,84 sekundes. Otro vietu ieguvušais Krievijas pilota Rostislava Gaitjukeviča divnieks tika apsteigts par 0,27 sekundēm.

Sacensību noslēgumā Bērziņš intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka par sasniegto ir priecīgs, lai gan braucieni nebija bez kļūdām.

Savukārt U-23 vecuma grupas ieskaitē nepārspēts palika rumānis Tentea Mihajs Kristians, kam 0,81 sekundi zaudēja sudraba medaļnieki Helvijs Babris un Edgars Nemme, bet bronzu nopelnīja Dāvja Kaufmaņa un Edgara Piroga ekipāža, kas četru ieskaitītu rezultātu guvušo duetu konkurencē uzvarētājiem zaudēja 2,40 sekundes.

Jaunie bobslejisti sacentās Eiropas kausa sezonas pēdējā posma ietvaros. Posmā uzvarēja Vācijas pilota Kristofa Hāfera divnieks, bet Bērziņa ekipāža ieguva otro vietu.

Jau vēstīts, ka skeletonā par Eiropas čempionāta bronzas medaļniekiem sestdien Siguldā kļuva Krists Netlaus un Dārta Zunde.

Saistītie raksti
Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti