Pasaules kausa izcīņa biatlonā

Pasaules kausa izcīņa biatlonā. 15 km sievietēm. Pārraide no Pokļukas

Pasaules kausa izcīņa biatlonā

Pasaules kausa izcīņa biatlonā. Jauktā stafete. Pokļuka

Pasaules kausa izcīņa biatlonā. 1+1 jauktā stafete

Rastorgujevs un Bendika iegūst 7.vietu jauktajā 1+1 biatlona stafetē

Latvijas biatlona duets Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika sestdien Slovēnijā izcīnīja 7.vietu jauktajā 1+1 stafetē, kas risinājās Pasaules kausa sestajā posmā.

Uzvarēja Francijas duets Emiljēns Žakelēns un Anaī Beskona, finišējot pēc 38 minūtēm un 33,4 sekundēm. Sudrabu un bronzu sadalīja attiecīgi Igaunijas un Austrijas biatlonisti. Šaušanā Francijas pārim bija nepieciešamas piecas rezerves patronas, turpretim 5,9 sekundes uzvarētājiem zaudējušajiem igauņiem pietika ar trim rezerves patronām. Austrieši no uzvarētājiem atpalika 21,1 sekundi.

Latvijas biatlonistus no Francijas dueta šķīra 41,2 sekundes.

Rastorgujevam pirmajā posmā divās šautuvēs visu mērķu aizvēršanai bija nepieciešama viena rezerves patrona, kas viņu ierindoja 8.vietā. Bendika sieviešu pirmajā posmā izmantoja trīs rezerves patronas un noturējās desmitniekā. 

Savukārt savā otrajā posmā Andrejs ar nekļūdīgu pirmo šaušanu pakāpās uz 7.vietu, tomēr nākamajā ugunslīnijā izmantoja trīs rezerves patronas un atkrita divas pozīcijas zemāk. Baiba pēc savas priekšpēdējās šaušanas, kur pieciem mērķiem vajadzēja sešas patronas, noturējās 10. pozīcijā. Bendika lieliski veica stafetes noslēguma daļu un pakāpās trīs pozīcijas augstāk.

Startēja 26 valstu dueti.

Vēlāk sestdien vēl risināsies jauktā komandu stafete, bet svētdien vīrieši un sievietes cīnīsies par uzvaru masu starta distancē, kur iespēja startēt būs arī Rastorgujevam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Biatlons
Sports
Jaunākie
Interesanti