Pasaules kauss biatlonā. 1+1 jauktā stafete

Biatlons

Pasaules čempionāts biatlonā

Pasaules kauss biatlonā. Jauktā stafete

Pasaules kausa posmā ASV jauktajā stafetē uzvar Francijas biatlonisti

Ar Francijas biatlona komandas uzvaru 2x6+2x7,5 kilometru jauktajā stafetē svētdien noslēdzās Pasaules kausa posms ASV, Soldžerholovā, liecina organizatoru informācija.

Francijas komanda, kuras sastāvā startēja   Kantēns Fijons-Majē, Simons Destjē, Selija Emonjē un Anaisa Ševaljē, finišēja pēc stundas, trīs minūtēm un 51,4 sekundes. Otrajā vietā ierindojās Vācijas komanda, kas no līderiem atpalika 13,5 sekundes, bet trijnieku noslēdza Norvēģijas biatlonisti, atpaliekot no francūžiem minūti un 2,2 sekundes.

Jau ziņots, ka svētdien iepriekš aizvadīta 1+1 stafete, kurā pārliecinoši uzvarēja Itālijas duets.

Jau ziņots, ka Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien 12,5 kilometru iedzīšanas distancē finišēja 19 .vietā, bet  10 kilometru sprinta distancē piektdien ierindojās 29. vietā.

Vēl divi Latvijas biatlonisti Roberts Slotiņš un Aleksandrs Patrijuks 86 dalībnieku konkurencē neiekļuva 60 ātrāko vidū un iedzīšanai nekvalificējās. Slotiņš ar četrām kļūdām šaušanā ieņēma 72.vietu, savukārt piecus soda apļus slēpojušais Patrijuks apsteidza divus sāncenšus.

Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Pasaules kausa izcīņas astotajā posmā ASV pēc trim kļūdām šaušanā ieguva 66. vietu 7,5 kilometru sprintā un nekvalificējās iedzīšanai.

ASV notiek pēdējais Pasaules kausa posms pirms pasaules čempionāta, kas martā risināsies Estersundā, Zviedrijā.