Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints vīriešiem

Biatlons

Pasaules kauss biatlonā. Jauktā stafete

Pasaules kauss biatlonā. 1+1 jauktā stafete

1+1 stafetē biatlonā Soldžerholovā uzvar Itālijas duets

Pasaules kausa astotais posms, kas risinās ASV, Soldžerholovā, strauji tuvojas noslēgumam. Solo stafetē pārliecinoši uzvarēja Itālijas duets. Jau plkst. 22.55 sāksies tiešraide no jauktās stafetes sacensībām.

1+1 stafetē pārliecinoši uzvarēja Itālijas duets Dorotija Vīvere un Lūkass Hofers, izmantojot sešas rezerves patronas un finišējot 35 minūtēs un 27,9 sekundēs.

Otrajā vietā pārliecinoši ierindojās Austrijas komanda, piekāpjoties itāļiem 22,9 sekundes, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena stājās Francijas biatlonisti, atpaliekot no līderiem 50,2 sekundes.

Zīmīgi, ka līdz pēdējai maiņai par goda pjedestālu cīnījās Igaunijas biatlonisti, taču kļūdas ugunslīnijās liedza aizsniegties līdz goda pjedestālam, un kaimiņvalstij šajā stafetē astotā vieta.

Latvijas komanda šajās sacensībās neiedalījās, jo biatlonisti jau devušies prom no ASV gatavoties Eiropas čempionātam.

Jau ziņots, ka Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien 12,5 kilometru iedzīšanas distancē finišēja 19. vietā, bet 10 kilometru sprinta distancē piektdien ierindojās 29. vietā.

Vēl divi Latvijas biatlonisti Roberts Slotiņš un Aleksandrs Patrijuks 86 dalībnieku konkurencē neiekļuva 60 ātrāko vidū un iedzīšanai nekvalificējās. Slotiņš ar četrām kļūdām šaušanā ieņēma 72.vietu, savukārt piecus soda apļus slēpojušais Patrijuks apsteidza divus sāncenšus.

Savukārt Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Pasaules kausa izcīņas astotajā posmā ASV pēc trim kļūdām šaušanā ieguva 66. vietu 7,5 kilometru sprintā un nekvalificējās iedzīšanai.

ASV notiek pēdējais Pasaules kausa posms pirms pasaules čempionāta, kas martā risināsies Estersundā, Zviedrijā.