Pasaules kauss biatlonā. Sprints sievietēm. Pārraide no ASV

Biatlons

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints sievietēm

Pasaules kauss biatlonā. Sprints vīriešiem

Biatlonists Rastorgujevs finišē trešajā desmitā sprintā

Latvijas biatlona izlases līderis Andrejs Rastorgujevs piektdien vējainā Pasaules kausa posmā ASV pieļāva trīs kļūdas šaušanā un 10 kilometru sprinta distancē finišēja 29.vietā, tiekot pie kopvērtējuma punktiem un nodrošinot iespēju startēt iedzīšanā.

(papildināts pēc sacensību noslēguma)
Karjerā pirmo reizi uzvarēja nekļūdīgi šāvušais norvēģis Vetle Sjostads Kristiansens ar finišu pēc 23 minūtēm un 29,7 sekundēm, bet otro vietu nodrošināja Francijas biatlonists Simons Destjē, kurš trasē bija 1,3 sekundes ilgāk. Trešo vietu ieguva vācietis Romans Rēss, no uzvarētāja atpaliekot 22,4 sekundes.

Rastorgujevam pirmajā šautuvē guļus palika divi neskarti mērķi, bet vēl vienu soda apli viņš mēroja pēc šaušanas stāvus. Finišā Andrejs no uzvarētāja atpalika minūti un 35,0 sekundes.

Vēl divi Latvijas biatlonisti Roberts Slotiņš un Aleksandrs Patrijuks 86 dalībnieku konkurencē neiekļuva 60 ātrāko vidū un iedzīšanai nekvalificējās. Slotiņš ar četrām kļūdām šaušanā ieņēma 72.vietu, savukārt piecus soda apļus slēpojušais Patrijuks apsteidza divus sāncenšus.

Posma turpinājumā Soldžerholovā, Jūtas štatā, sestdien būs iedzīšanas distances gan kungiem, gan dāmām, bet svētdien risināsies jauktās stafetes. ASV notiek pēdējais Pasaules kausa posms pirms pasaules čempionāta, kas martā risināsies Estersundā, Zviedrijā.