Bendika sprintā finišē trešajā desmitā biatlona Pasaules kausa posmā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 5 mēnešiem.

Biatloniste Baiba Bendika Pasaules kausa sezonas pirmā posma sacensībās 7,5 kilometru sprintā sestdien Pokļukā, Slovēnijā, pēc kritiena pēdējā aplī ieguva 28.vietu, liecina organizatoru informācija. Vienu soda apli pēc šaušanas stāvus veikusī Latvijas sportiste kvalificējās iedzīšanas distancei.

Uzvarēja pieredzējusī somiete Kaisa Mekereinena - Pasaules kausa pašreizējā īpašniece finišēja pēc 20 minūtēm un 8,1 sekundes. Itālijas biatloniste Doroteja Vīrere atpalika 14,8 sekundes un bija otrā, bet vietu uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena nodrošināja francūziete Žistīna Bresāza 42,1 sekundi aiz uzvarētājas. Visas trīs laureātes šāva bez kļūdām.

Bendika vairāk nekā simt dalībnieču konkurencē uzvarētājai zaudēja vairāk nekā pusotru minūti (+1:32,6).

Jau vēstīts, ka ceturtdien 15 kilometru individuālajā distancē Bendika pakāpās uz 5.vietu un atkārtoja karjerā labāko sasniegumu Pasaules kausa sacensībās. Bendika kopā ar Rastorgujevu svētdien Pasaules kausa sezonā pirmajās sacensībās ieguva 12. vietu jauktajā individuālajā stafetē.

Sezonā pirmais Pasaules kausa posms svētdien noslēgsies ar sacensībām iedzīšanas distancēs, kur Latviju pārstāvēs Bendika un Andrejs Rastorgujevs.