«Canucks» ar Šilovu vārtos zaudē, cīņā par vietu NHL konferences finālā būs septītā spēle

Vankūveras "Canucks" ar Artūru Šilovu vārtos un Teodoru Bļugeru uzbrukumā sestdien viesos ar 1:5 zaudēja Edmontonas "Oilers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences pusfināla sestajā spēlē. Uzvarētāja noteikšanai sērijā būs nepieciešams izšķirošais septītais mačs.

Cīņā līdz četrām uzvarām rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 3:3, un nākamā spēle par vietu konferences finālā notiks pirmdien Vankūverā.

Edmontonas "Oilers" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

Šilovs sestdien tvēra 22 no 27 metieniem, savukārt Bļugers spēlēja 18 minūtes (17:41), veica divus spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un uzvarēja deviņos no 12 iemetieniem, kuros piedalījās, kā arī iekrāja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Pēc pirmās trešdaļas vēl bija neizšķirts 1:1, bet otrajā periodā "Oilers" panāca divu vārtu pārsvaru, ko nostiprināja ar vēl divām iemestām ripām pēdējā trešdaļā.