LBL ceturtdaļfināls. BK "Ogre" - BK "Liepāja"

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

LBL ceturtdaļfināls. "Latvijas Universitāte" - "VALMIERA GLASS VIA"

«Latvijas Universitātes» basketbolisti panāk izšķirošo izslēgšanas spēli pret Valmieras klubu

"Latvijas Universitāte" ceturtdien mājās ar 62:55 uzvarēja "Valmiera Glass/ViA" un Latvijas basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijā vēlreiz panāca neizšķirtu, liecina rīkotāju informācija. Cīņā par vietu pusfinālā izšķiroša būs abu komandu piektā spēle.

Uzvarētājiem Dāvids Vīksne bija rezultatīvākais ar 20 punktiem un izcīnītām 10 atlēkušajām bumbām, savukārt 12 punktus guva Norberts Strautiņš. "Valmiera Glass/ViA" ar 12 punktiem izcēlās Andrejs Vojnalovičs.

"Latvijas Universitāte" ar nelielu pārsvaru bija vadībā gandrīz visu pirmo puslaiku, ko noslēdza ar septiņu punktu vadību (33:26). Pēc pārtraukuma laukuma saimniekiem izdevās 7:0 atrāviens un puslaika turpinājumā viesiem tikai mača pēdējā minūtē izdevās sadeldēt deficītu līdz viencipara skaitlim.

"Valmiera Glass/ViA" bija jāiztiek bez pamata centra spēlētāja Klāva Dubulta, maču aizvadot ar deviņiem spēlētājiem. Turpretim "Latvijas Universitāte" varēja veikt pilnvērtīgu sastāva rotāciju un uzturēt tempu, ko Vīksne pēc mača intervijā Latvijas Televīzijai nosauca par svarīgu faktoru uzvaras kaldināšanā.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts ir 2:2 un izšķirošais mačs notiks sestdien Valmierā.

Otrā ceturtdaļfinālā BK "Ogre" ar 3:0 sērijā pārspēja BK "Liepāja" basketbolistus un cīņā par vietu finālā tiksies ar BK "Ventspils".

Pusfinālā pretiniekus gaida regulārās sezonas divas spēcīgākās komandas "VEF Rīga" un BK "Ventspils". Latvijas-Igaunijas līgā uzvarējusī "VEF Rīga" spēlēs pret "Valmiera Glass/ViA" un "Latvijas Universitātes" dueļa veiksminiekiem.