Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Andreju Grišinu

Rīta Panorāma

Skype intervija ar Ugu Dumpi

Skype intervija ar Ričmondu Vildi

Bijušais basketbolists Vilde: Dalasā slēgts gandrīz viss, izņemot pārtikas veikalus un degvielas uzpildes stacijas

Bijušais basketbolists, leģendārā volejbolista Raimonda Vildes dēls, uzņēmējs Ričmonds Vilde dzīvo un strādā Dalasā, Teksasas šatā Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņš nosoda cilvēkus, kuri neievēro ierobežojumus, skrien parkā, neievērojot distanci, un pastaigājas bez īpaša iemesla. Šī iemesla dēļ pagājušās nedēļas laikā saslimušo cilvēku skaits ar koronavīrusu Covid-19 palielinājies par 700.

Vilde atklāja, ka Dalasā gandrīz viss ir aizvērts – atvērti tikai pārtikas veikali un degvielas uzpildes stacijas. Katru dienu Dalasā mainās noteikumi, un ierobežojumi kļūst stingrāki. Taču par spīti tam uz ielām ir daudz mašīnu un daudz cilvēku. Ja tā turpināšoties, tad ierobežojumu pārkāpējiem tiks uzlikti sodi.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Dalasā bijis ļoti labs laiks, un tādēļ cilvēki devušies ārā – staigājuši, skrējuši parkos, neievērojot divu metru distanci, kas krietni paaugstinājis ar Covid-19 inficēto skaitu. Vilde pauda, ka, ja šādi situācija turpinās attīstīties, vietējā vara varētu izlemt slēgt parkus.

Dalasā dzīvo arī basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš pārstāv Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu Dalasas “Mavericks”. Pagājušajā nedēļā klubs savā mikroblogošanas vietnē “Twitter” informēja, ka Porziņģis apmaksājis 60 Pārklendas slimnīcas darbiniekiem vakariņas, šādi dodot savu artavu cīņai pret Covid-19. Šī ziņa pamanīta Latvijā, bet Dalasas medijos tam netika pievērsta uzmanība – arī pats Vilde par to uzzinājis tikai no sociālajiem tīkliem.

Vilde atklāja, ka viņam un draugiem šobrīd nav viegli iztikt bez sporta. Sporta pārraižu nav, un esot ļoti garlaicīgi. Tāpat nav iespēju arī pašiem sportot, jo slēgtas visas svaru zāles.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti