Kanoists Arvis Iļjins sacensībās atgriežas ar uzvaru Baltijas čempionātā

Pēc divu gadu pārtraukuma augsta līmeņa sportā nedēļas nogalē sacensību apritē veiksmīgi atgriezās kanoists Arvis Iļjins, kurš Jelgavā uzvarēja Baltijas un Latvijas čempionātā garajā distancē, informēja organizatori. 21 gadu vecais BJSS "Rīdzene” sportists Lielupes ūdeņos palika nepārspēts 6000 metru distancē.

Iļjins trīs apļu distancē starp šosejas un dzelzceļa tiltiem finišu sasniedza pēc 24 minūtēm un 11,21 sekundes, tuvāko konkurentu igauni Andreasu Baumu apsteidzot par vairāk nekā 20 sekundēm. Trešais finišēja mājinieks Boriss Lonskis.

Smaiļotājiem vīriešu konkurencē finišu pirmais sasniedza Aldis Artūrs Vilde no Limbažiem, otrajā vietā atstājot pieredzējušāko Lietuvas sportistu Jonu Ragausku, bet trešais mērķa līniju šķērsoja Oskars Rikters.

Sievietes smaiļošanā startēja četru kilometru distancē, kur cīņā par uzvaru visu izšķīra dažas sekundes. Finišā ātrākā bija BJSS "Rīdzene” sportiste Laura Skukauska, apsteidzot savu komandas biedreni Madaru Aldiņu un Danielu Kondrātovu, kura kāpa uz pjedestāla zemākā pakāpiena.

Vairākās vecuma grupās un distancēs startēta arī juniori, jaunieši un veterāni.