Svarīgi
Sadaļas
Sports / Airēšana
Mamma, masiere un airētāja Elza Gulbe nav atvadījusies no 10 gadus sena sapņa sportā
Elza Gulbe 2016. gadā izcīnīja sudraba medaļu Eiropas čempionātā. Tobrīd viņai bija nepilni 23 gadi un pūrā izcīnītas godalgas Eiropas un pasaules junioru čempionātos. Pašlaik Elzai ir 27 gadi, un vasarā viņa jau bija pieņēmusi lēmumu beigt aktīvās gaitas sporta veidā, kur par medaļām sportisti cīnās līdz pat 40 gadu vecumam. Turpinot trenēties no darba un ģimenes pienākumiem brīvajā laikā, Gulbe tomēr neizslēdz iespēju, ka varētu mēģināt sasniegt sportā nepiepildītos mērķus.
Airētāja Gulbe nav pārliecināta par sportistes karjeras noslēgšanu
Savas sporta gaitas līdz ar pārcelto Tokijas olimpiādi un koronavīrusa pandēmiju vismaz pagaidām beigusi Latvijas labākā airētāja Elza Gulbe, tā sportiste atklāja sarunā ar Latvijas Radio. Lai gan šobrīd karjerai pielikts punkts, Gulbe joprojām svārstoties, vai šis lēmums ir galējs.
Smaiļotājs Akmens: Olimpisko spēļu pārcelšana man nāk tikai par labu
Tokijas olimpisko spēļu pārcelšana uz 2021.gadu izjauca smaiļotāja Roberta Akmens gatavošanās plānus, bet par iegūto iespēju labāk sagatavoties četrgades nozīmīgākajām sacensībām 24 gadus vecais sportists tikai priecājas. Sarunā Latvijas Radio viņš pastāstīja, ka pandēmijas radītā jaunā situācija olimpiskos mērķus nav mainījusi. 
Latvieti kronē par gada sportisti Īrijā
Divkārtējā pasaules čempione airēšanā Sanita Pušpure piektdien tika kronēta par Gada sportisti 2019. gadā Īrijā. Izdevums “The Irish Times” raksta, ka šī balva Sanitai ir arī vienlaikus kā agrīna dzimšanas dienas dāvana, jo 21. decembrī sportiste svin savu 38. dzimšanas dienu.
Latvijas airētāju divnieks pasaules čempionātā nonāk D finālā
Latvijas vieglsvara pārairu divnieka ekipāža Evita Bole/Olga Svirska pasaules čempionātā Austrijā ceturtdien ieguva 4.vietu zemākā pusfināla braucienā un nodrošināja dalību D finālā, kur varēs pretendēt uz 19.vietu kopvērtējumā, liecina rīkotāju informācija.
Latvijas airētāju divnieks pasaules čempionātā iekļūst ceturtdaļfinālā
Latvijas vieglsvara pārairu divnieks Evita Bole/Olga Svirska pasaules čempionātā Austrijā pirmdien, 26.augustā uzvarēja gandarījuma braucienā un iekļuva ceturtdaļfinālā. Vieninieču klasē Jeļizaveta Simačeva pēc gandarījuma brauciena nonāca zemākajos pusfinālos, kur sacensību turpinājumā varēs pretendēt uz 25.vietu, liecina rīkotāju informācija.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt