Sports / Airēšana
No peldbaseina pie airiem laivā – Rumpes medaļa stiprina Latvijas airēšanas cerības
Sportistes gaitas peldēšanā iemēģinājusī Laine Rumpe oktobrī airēšanā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas junioru čempionātā un augustā sasniedza 4. vietu pasaules junioru meistarsacīkstēs, stiprinot cerības uz pasaules klases rezultātiem sporta veidā, kas Latvijā kādu laiku ar augstiem sasniegumiem palepoties nevarēja. 
Smaiļotājs Akmens pēc veiksmīgās olimpiskās sezonas lūko sev laivas biedrus
Latvijas labākais smaiļotājs Roberts Akmens vasarā Tokijas olimpiskajās spēlēs 200 metru distancē sasniedza finālu, bet septembrī pasaules čempionātā bija trešais ātrākais, nopelnot bronzas godalgu. Pēc veiksmīgās sezonas Roberts vēlas noskatīt sev komandas papildinājumu, jo 2024. gadā Parīzē olimpiskajā programmā 200 metru sprints, visticamāk, vairs nebūs iekļauts, tādēļ Akmens plāno sēsties ietilpīgākā laivā.
Smaiļotājs Akmens: Fināls Tokijā man ir ļoti labs sasniegums, līdz tam ir jāaizcīnās
Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens ceturtdien Tokijā startēja galvenajā finālā 200 metru distancē un finišēja astotais, ko uzskata par ļoti labu sasniegumu debijas reizei olimpiskajās spēlēs. Finālbraucienā izdarot visu, kas bija viņa spēkos, Akmens nevienu sāncensi neapsteidza, bet ne viens vien izcils meistars A finālā nemaz netika. 
Smaiļotājs Roberts Akmens: Šeit nav vietas kļūdām
Treniņus olimpiskajā Tokijā uzsācis Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens, kurš atzīst, ka ir gatavs olimpiādei, lai arī palicis bez gudrības zoba, taču liela nozīme sacensībās būs vējam. Viņš uzsver, ka kļūdām olimpiskajā startā nebūs vietas.
Īrijas airētāja Pušpure nesasniedz A finālu
Īrijas airēšanas izlasi pārstāvošā latviešu airētāja Sanita Pušpure Tokijas olimpiskajās spēlēs 2000 metru distancē nespēja iekļūt A finālā un cīnīsies par 7. vietu B finālā. 
Otro gadu pēc kārtas atceļ pasaules čempionātu airēšanā
Starptautiskā akadēmijas airēšanas jumtorganizācija "World Rowing" trešdien informēja par lēmumu atcelt 2021. gada pasaules čempionātu. Pandēmijas izraisītās situācijas dēļ airētājiem pasaules čempionāts nenotiks jau otro gadu pēc kārtas.
Latvijas Airēšanas federācija sporta veida attīstībai sadarbosies ar divām universitātēm
Lai kopīgi sāktu sporta veida tradīciju atjaunošanu augstskolās, Latvijas airēšanas federācija (LAF) parakstīja ilgtermiņa sadarbības memorandu ar Latvijas Universitāti (LU) un Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), trešdien informēja LAF. Sadarbība paredz attīstīt airēšanu universitāšu sporta struktūrvienībās un nākotnē iedibināt RTU un LU komandu sacensību tradīciju Daugavā.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt