Svarīgi
Sadaļas
Sports / Airēšana
Smaiļotājs Akmens: Olimpisko spēļu pārcelšana man nāk tikai par labu
Tokijas olimpisko spēļu pārcelšana uz 2021.gadu izjauca smaiļotāja Roberta Akmens gatavošanās plānus, bet par iegūto iespēju labāk sagatavoties četrgades nozīmīgākajām sacensībām 24 gadus vecais sportists tikai priecājas. Sarunā Latvijas Radio viņš pastāstīja, ka pandēmijas radītā jaunā situācija olimpiskos mērķus nav mainījusi. 
Latvieti kronē par gada sportisti Īrijā
Divkārtējā pasaules čempione airēšanā Sanita Pušpure piektdien tika kronēta par Gada sportisti 2019. gadā Īrijā. Izdevums “The Irish Times” raksta, ka šī balva Sanitai ir arī vienlaikus kā agrīna dzimšanas dienas dāvana, jo 21. decembrī sportiste svin savu 38. dzimšanas dienu.
Latvijas airētāju divnieks pasaules čempionātā nonāk D finālā
Latvijas vieglsvara pārairu divnieka ekipāža Evita Bole/Olga Svirska pasaules čempionātā Austrijā ceturtdien ieguva 4.vietu zemākā pusfināla braucienā un nodrošināja dalību D finālā, kur varēs pretendēt uz 19.vietu kopvērtējumā, liecina rīkotāju informācija.
Latvijas airētāju divnieks pasaules čempionātā iekļūst ceturtdaļfinālā
Latvijas vieglsvara pārairu divnieks Evita Bole/Olga Svirska pasaules čempionātā Austrijā pirmdien, 26.augustā uzvarēja gandarījuma braucienā un iekļuva ceturtdaļfinālā. Vieninieču klasē Jeļizaveta Simačeva pēc gandarījuma brauciena nonāca zemākajos pusfinālos, kur sacensību turpinājumā varēs pretendēt uz 25.vietu, liecina rīkotāju informācija.
U-23 pasaules čempions Akmens: Olimpiskās spēles galvā sēž jau pāris gadus
Smaiļotājs Roberts Akmens augusta sākumā Rumānijā kļuva par U-23 pasaules čempionu, bet pašlaik viņa galvenais mērķis ir kvalificēties 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm. Akmens sarunā Latvijas Radio pastāstīja, ka centīsies olimpisko ceļazīmi nopelnīt nākamnedēļ pasaules čempionātā Ungārijā, bet būs gatavs cīņu par iekļūšanu olimpiešu vidū turpināt arī gadījumā, ja uzreiz viss iecerētais neizdosies.
Jaunākie
Interesanti