Rīta Panorāma

Skype intervija ar Tomu Brici

Rīta Panorāma

Intervija ar Valdi Dombrovski

Intervija ar Lauru Leontjevu un Daci Černišovu

VIDEO: Koris «Anima» radījis a cappella versiju romantiskajai balādei «Ziemeļvējā»

Saulkrastu kora “Anima” dziedātājas un komponists Raimonds Macats ir radījuši dziesmas “Ziemeļvējā” a cappella versiju, iemūžinot šo sadarbību video, kas tapis Vidzemes jūrmalas piekrastē, informēja kora pārstāvji.

Pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā sacerētā Raimonda Macata un dzejnieka Jāņa Baltausa mīlas balāde Olgas Rajeckas un grupas "Tango" versijā ir iecienīta arī kora dziedātāju vidū, atzīmē mūziķi, skaidrojot, ka dziesma, “kas pauž patiesas, sievišķīgas ilgas, iedvesmoja radīt tai jaunu skanējumu a cappella versijā.”

“Mūsu kora lieliskie kungi pandēmijas laikā izveidoja savu izklaidējoša satura raidījumu “Anima TV” un rūpējās par optimisma klātbūtni visu pašizolācijas laiku. Dziesmas “Ziemeļvējā” ieskaņojums un video ir mūsu pateicība Saulkrastu kora “Anima” kungiem, jo prieks vairo prieku,” stāsta idejas autore Laura Leontjeva.

Dziesmas “Ziemeļvējā” a cappella versiju iedziedājušas Saulkrastu kora “Anima” diriģente Laura Leontjeva un vokālā pedagoģe Elīna Ose ar kora dāmām, un dziesmā dzirdams arī komponista mutes harmonijas solo.

“Ziemeļvējā” aranžijas autori ir Kristaps Krievkalns un Laura Leontjeva. Skan Raimonda Macata mutes harmoniju improvizācijas. Skaņu režisors ir Armands Treilihs, video autors - Ritvars Bluka.

Saulkrastu koris “Anima” muzicē kopš 2001. gada. Kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente ir Laura Leontjeva, diriģents – Matīss Tučs, vokālā pedagoģe – Elīna Ose.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti