Festivāla «Laba daba» mūziķi ziedo unikālus suvenīrus labdarībai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Festivāla “Laba daba” mūziķi ziedo priekšmetus, kas tiks izsolīti festivāla Labdarības pļavā “Fonda Līdzskaņa” izsolē, 4. augustā plkst. 13.00. Visi tajā gūtie ienākumi tiks veltīti grūtībās nonākušajiem mūziķiem.

Labdarības izsolē piedalīsies vairāk nekā 15 muzikālās apvienības no Latvijas un Lietuvas, kuras “Fondam Līdzskaņa” nodevušas dažādas piemiņas lietas un priekšmetus, kuriem ir kāds īpašs stāsts vai melanholiskā vērtība, informēja “Fonda Līdzskaņa” pārstāve Agita Salmiņa. Piemēram, Nils Īle labdarības vārdā ziedojis savu pirmo no Gambijas pasūtīto mūzikas instrumentu – belafonu, “Satellites.LV” solists Jānis Žilde – kreklu no populārās dziesmas “Disko” videoklipa filmēšanas 1997. gadā, grupas “Zāle” un “ImantaDimanta” sagatavojušas “dārgumu” lādītes, kas piepildītas ar fotogrāfijām, pierakstiem un citām personīgām, grupas dzīvi raksturojošām lietām.

Tiks izsolīti arī “Oranžo brīvdienu”, “Dzelzs vilka”, “Sigmas”, “Mary Jane”, “Ministry of Echology”, Ozola, “Jakob Noiman Festival Band”, “Astra the 22s” un “Future Jets” īpaši faniem sagatavotie suvenīri. 

“Fonds Līdzskaņa” savā pusotru gadu ilgajā pastāvēšanas laikā atbalstījis 14 mūziķus, tajā skaitā Rolandu Ūdri, Sondru Zaļupi, Valdi Atālu, Aleksandru Šlujevu, Uldi Krūmiņu, Daini Dobelnieku u.c. Jau otro gadu fonds rīko radošo nometni, kurā Latvijas mūziķi kopā rada skaņdarbus, par kuriem iegūtie līdzekļi tiek veltīti grūtībās nonākušo mūziķu atbalstam. Viens no tiem ir radiostacijās atskaņotais skaņdarbs “Pirms”.

Mūziķus var atbalstīt ikviens, piedaloties izsolē vai veicot mērķziedojumu fonda mājaslapā, vai arī iegādājoties mūziķu radītos oriģināldarbus e-veikalā.

"Fonds Līdzskaņa” ir sabiedriskā labuma organizācija, līdz ar to ziedojot iespējams iegūt nodokļu atvieglojumus. Fonds atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti