Sadaļas Sadaļas

Vasaras garumā piekrastē norisināsies kampaņa «Mana jūra»

Vasaras atvaļinājumu laikā Vides izglītības fonds rīko kampaņu ""Mana jūra 2014", kuras laikā norisināsies daudz dažādu muzikālu, mākslas, izzinošu, sportisku un izklaidējošu pasākumu, par kuriem informē manajura.lv

Ar mērķi izzināt, iepazīt un iemīlēt Latvijas piekrasti no 1. jūlija līdz 1. augustam jau trešo gadu notiks Vides izglītības fonda kampaņa "Mana jūra 2014". Visu jūliju ekspedīcijas ietvaros visā Latvijas piekrastē notiks bezmaksas publiski koncerti, radošās darbnīcas, zaļās nodarbības un noskaņu vakari.

"Mana jūra" muzikālie notikumi norisināsies 5.jūlijā Liepājā "Tējas istabā" ar radošās un gleznošanas darbnīcām, ko papildinās muzikālās apvienības "Kaktiņš un Stūrītis" noskaņu koncerts.

11.jūlijā Ventspils starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā skanēs jūras piedzīvojumu dienasgrāmatas stāsti un mūziķa Arnolda Kārkļa ģitāra.

13.jūlijā Ovīšu bākā īpašs baudījums mūzikas gardēžiem būs arfistes Elizabetas Lāces īpaši radīta performance "Cilvēks pasaules krastā".

Vidzemes jūrmalā "Mana jūra" skanēs 29.jūlija vakarā, kad pie Lauču akmens ugunskura muzicēs mūziķi Jēkabs Zemzaris un Jānis Līde.

Savukārt ekspedīcijas noslēgumā, 1.augustā Ainažos, viesnīcas "Helmi" pagalmā notiks zaļumballe pūtēju orķestra "Enkurs" vadībā.

Bez muzikālajiem notikumiem norisināsies arī sporta pasākumi "Mana jūra" ietvaros. Sestdien, 26.jūlijā, Rīgā, Ķīpsalas pludmalē pie Vanšu tilta notiks volejbola draudzības spēles "Tīra jūra vieno", ko papildinās ģimenei draudzīgi notikumi ar radošām darbnīcām un nodarbībām uz ūdens.

Kampaņas laikā notiks arī zaļās nodarbības, starp kurām minama dzintara kolekcijas iepazīšana Akmeņraga bākā, uzrāpšanās Užavas bākā, astronomijas nodarbība pie Miķeļtorņa, autentiskas lībiešu sētas izzināšana Mazirbē, sklandraušu cepšana, rīta jogas nodarbība Kolkā un pludmales bagātību meklēšana Lilastē.

Īpaši šogad "Mana jūra" aicina uz ikdienas rūpēm par piekrasti. Ar saukli "Viens divi trīs, viss ir tīrs" ikkatrs tiek aicināts ikdienā veikt mazo talku - vienkārši pacelt atkritumus visapkārt pilsētā, piekrastē, piemājas dārziņā. Tas ir efektīvs veids, kā parūpēties par kvalitatīvu atpūtu tīrā vidē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt