Aizliedz atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus

No trešdienas, 30.decembra noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz Rīgas ūdenstilpju ledus, informē Rīgas domes (RD) pārstāvis Uģis Vidauskis. Atrašanās uz ledus aizliegta ar pilsētas izpilddirektora rīkojumu.

 

Pazeminoties gaisa temperatūrai, Rīgas ūdenstilpnes pakāpeniski sāk aizsalt, tādēļ no trešdienas, 30.decembra, noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz galvaspilsētā publiskās vietās esošo ūdenstilpju ledus.

Šajā periodā iedzīvotājiem ir aizliegts atrasties uz ledus, ko nosaka pilsētas izpilddirektora izdotais rīkojums, ko uzraudzīs Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Saskaņā ar sabiedriskās kārtības noteikumiem par prasību neievērošanu var tikt piemērots naudas sods līdz  71 eiro. Ja aizlieguma neievērošanas rezultātā personu glābšanas darbos tiks iesaistīti speciālie dienesti, naudas sods var sasniegt 350 eiro.

Bīstamības periodā  par pamanītajām personām uz ledus jebkurā diennakts laikā var informēt RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes dežūrdaļu, zvanot uz tālruņa numuriem 28365842 un 67026868.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti