Ziepniekkalnā svētdienas rītā agresīva vadītāja aizturēšanai policisti pielieto šaujamieročus

Svētdienas, 17. marta, rītā Rīgas apkaimē Ziepniekkalnā pēc izsaukuma par iereibušu autovadītāju pašvaldības policija centās apturēt pārkāpēju, kurš sāka bēgšanu no policistiem. Agresīvā vadītāja aizturēšanai policisti pielietoja šaujamieročus un elektrošoka pistoli, informēja Rīgas pašvaldības policija.

Svētdien īsi pirms pulksten 8 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes ekipāža saņēma informāciju par "Audi" markas automašīnas vadītāju, kurš, iespējams, atrodas alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Ierodoties norādītajā adresē, policijas darbinieki ievēroja aprakstam atbilstošu transportlīdzekli, kā vadītājs, pamanot likumsargus, strauji uzsāka braukt atpakaļgaitā. Pašvaldības policijas darbinieki vadītājam deva rīkojuma apturēt automašīnu.

Pēc vairākkārtēja rīkojuma došanas autovadītājs turpināja braukt, līdz iebrauca T-veida brauktuves sazarojumā, atpakaļgaitā veica pagriezienu pa labi un apstājās. Brīdī, kad policijas darbinieks pieskrēja pie pārkāpēja automašīnas, lai atvērtu tās durvis, un atkārtoti deva rīkojumu apstāties, autovadītājs uzsāka bēgšanu atpakaļgaitā, mēģinot pamest notikuma vietu.

Lai novērstu iespējamo apdraudējumu apkārtējiem un apturētu vadītāja bēgšanas mēģinājumu, policists pielietoja dienesta šaujamieroci, raidot vairākus šāvienus pa transportlīdzekļa riepām, tās cauršaujot. Arī tas neatvēsināja agresīvo likumpārkāpēju, un viņš turpināja bēgt.

Pēc dažu minūšu mukšanas autovadītājs iebrauca daudzdzīvokļu māju pagalmā, kur bija spiests apstāties, jo pa ceļam bija pazaudējis divas riepas. Arī tad vadītājs vēl mēģināja iebēgt kādas mājas kāpņu telpā, tomēr viņam tas neizdevās, jo likumsargi, pielietojot elektrošoka pistoli un fizisku spēku, agresīvo vīrieti aizturēja, uzlika viņam rokudzelžus un iesēdināja operatīvā transportlīdzekļa aizturēto nodalījumā.

Pārbaudot personas datus, noskaidrojās, ka vīrietim nav derīgas autovadītāja apliecības. Ņemot vērā notikušā apstākļus, notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un Valsts policijas ekipāža, kas pārņēma darbu adresē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti