Mazos skatītājus aicina apmeklēt muzikālu pavasara uzvedumu «Brīnumi degungalā»

Čučumuižas rūķi mazos skatītājus aicina uz muzikālu pavasara uzvedumu „Brīnumi degungalā” Rīgas Jūgendstila muzejā. Izrādi varēs skatīties, klausīties un tajā arī līdzdarboties.

Svētdien, 19. martā, plkst. 12.00 muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” notiks bērnu rīts, kas šoreiz veltīts pavasara gaidīšanai.

Muzikālo pavasara uzvedumu „Brīnumi degungalā”  būs iespējams ne tikai skatīties un klausīties, bet kopā ar Čučumuižas rūķiem varēs līdzdarboties uzvedumā.

“Šajā bērnu rītā runcis Alberts kopā ar rūķiem aicinās mazos muzeja apmeklētājus piedalīties uzvedumā, kas veltīts pavasara saulgriežu gaidīšanai. Kopā dziedāsim pavasara dziesmas, iesim jautrās rotaļās un gatavosimies pavasara sagaidīšanai,” stāsta pasākuma vadītāja, Rūķu krustmāte Kristīne.

Pasākuma ietvaros bērniem būs iespēja arī nofotografēties jūgendstila fotosalonā ar greznām cepurēm, spēlēt ornamentu spēli un uzcelt savu jūgendstila namu muzeja jaunajā virtuālajā ekspozīcijā.

Uz pasākumu aicināti bērni vecumā no četriem līdz astoņiem gadiem, kā arī viņu vecāki. Ieejas maksa katram apmeklētājam 2 eiro. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pieteikt dalību iepriekš, zvanot pa tālruni + 371 67181184.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti