TIEŠRAIDE: Informē par «TechMentor» – IT vēstnešu iniciatīvu

Lai nākotnē palielinātu informācijas tehnoloģiju (IT) speciālistu skaitu Latvijā, vienlaikus ceļot nozares prestižu un palīdzot vairākām cilvēku grupām iekļauties IT nozarē, tiek uzsākta jauna un vērienīga kustība “TechMentor” – IT vēstnešu iniciatīvas un mentoru programma.

Par programmu informē Valsts pirmā lēdija Andra Levite, Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) prezidente Signe Bāliņa, LMT viceprezidente Laura Keršule, “Accenture Latvia Talent Studio” vadītāja Zanda Arnava, Valsts prezidenta padomniece informatīvās telpas un digitālās politikas jautājumos Ieva Ilvesa, “Microsoft Latvia” vadītāja Renāte Strazdiņa, “Riga TechGirls” vadītāja Anna Andersone, “Infogr.am” līdzdibinātāja Alise Dīrika, “Cognizant” biznesa attīstības vadītāja Taņa Riblova, “VReach” dibinātāja Marina Petrakova, radošā programmētāja Līna Sarma un citas Latvijas IT jomas līderes.

Tiks arī prezentēts IT Izglītības fonda “Start(IT )'' un ''Accenture Latvia” uzdevumā veiktais “Providus” pētījums “Vai IKT ir nākotne visiem? Sieviešu pārstāvniecība IKT sektorā Latvijā: sabiedrības priekšstati un darba vides gatavība panākt dzimumu līdzsvaru”. 

 “Riga TechGirls” ir pirmā organizācija Latvijā, kuras mērķis ir iedvesmot un izglītot sievietes apgūt programmēšanas pamatus un attīstīt digitālās prasmes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti