285 Rīgas izglītības iestādēs ierīkots bezmaksas WiFi

Ir noslēdzies vērienīgais projekts, 285 Rīgas izglītības iestādēs ierīkojot bezmaksas WiFi tīklu. Tas nodrošinās mācību iestādēm mūsdienīgu interneta infrastruktūru vecāku, bērnu un mācībspēku vajadzībām, informē Lattelecom.

Bbezmaksas WiFi būs pieejams ne tikai galvaspilsētas skolās, bet arī interešu un pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī mūzikas, mākslas un sporta skolās. Kopā ar Rīgas domi ieviestais “Lattelecom-skola” tīkls ir aprīkots ar īpaši bērnu drošībai piemērotiem satura filtriem, kuru ieviešanā Lattelecom sadarbojās ar vadošajiem drošības risinājumu izstrādātājiem pasaulē.

“WiFi ierīkošana skolās palīdz veidot vēl mūsdienīgāku izglītības vidi desmitiem tūkstošiem Rīgas skolēnu, kuri bezmaksas internetu skolā varēs izmantot izzinošiem un radošiem mērķiem, turklāt neradot nekādu papildu slogu vecāku maciņiem. Lielā interese no izglītības iestādēm, kas pat pārsniedza sākotnēji prognozēto, apliecina, ka internets skolā ir nepieciešamība, nevis luksuss. Esam gandarīti, ka varējām būt daļa no šīs iniciatīvas,” saka Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

“Mūsdienīga izglītība nav iedomājama bez interneta iespēju izmantošanas. Paldies Lattelecom kā labam un uzticamam pilsētas partnerim par paveikto darbu. Vienlaikus gribu teikt – lai internets bērnu brīvajā laikā tomēr konkurē ar sporta laukumiem,” norāda Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Projekta noslēguma pasākums šonedēļ notika Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā, kura laikā skolēni un Drošāka interneta centrs dalījās ar savu pieredzi par atbildīgu un jēgpilnu interneta lietošanu, kā arī online vidē pārbaudīja bērnu zināšanas par drošību.

Lattelecom bezmaksas WiFi punkti šobrīd pieejami gandrīz 5300 vietās Latvijā, no kurām vairāk nekā 600 uzstādīti izglītības iestādēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti