Garkalnē startē šosejas riteņbraukšanas komandu brauciens

Ceturtdienas, 31.jūlija, vakarā 19:00 Garkalnē norisināsies "Filter velokauss" 5.posms, kurā dalībnieki sacentīsies vienā no senākajām šosejas riteņbraukšanas disciplīnām – komandas braucienā, informē aerobike.lv.

Šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāls "Filter Velokauss", turpinot otro apli, atkārtoti atgriežas Garkalnē, kur norisināsies sacensības 20 kilometru komandas braucienā. Sacensību norises centrs atradīsies Vidzemes ielā, un distance vedīs pa Mālpils šoseju līdz ciemam "Podkājas" un atpakaļ. Šis ir tehniski vieglākais, bet garākais no visiem  posmiem.

Komandas brauciens ir sacensības, kurās braucēji startē četru cilvēku komandas sastāvā ik pēc 60 sekundēm.

Ja nav partneru, tad ir iespējams startēt individuāli vai nepilnā sastāvā. Rezultāts tiek fiksēts pēc pēdējā finišējušā komandas dalībnieka laika. Visiem komandas dalībniekiem arī tiek ieskaitīta vienāda vieta posma vērtējumā. Komandas braucējiem nav obligāti jābūt no viena riteņbraukšanas kluba vai vecuma grupas, dalībnieku izvēlē nav ierobežojumu, teikts sacensību nolikumā.

Šajā posmā paredzama spraiga cīņa starp seriāla abām līderu komandām "Rietumu Delfin" un "Trek Team".

Pēc aizvadītiem četriem posmiem seriāla kopvērtējuma līdera vadībā ar 1414 punktiem atgriezies Sandis Āķis. Atpaliekot par 143 punktiem, otrajā pozīcijā izvirzījies Salaspils posma uzvarētājs Artis Kalveits. 1258 punkti ir Vitālija Korņilova rīcībā, viņš ir trešais labākais kopvērtējumā.

Sievietēm līderu pozīcijā  ar 1022 punktiem joprojām atrodas braucēja no Igaunijas Liisi Rist. Jauniešu vecuma grupā "V-U19" līdera pozīcijas ar 1359 punktiem saglabā Edgars Maculēvičs. Komandu vērtējumā stabilā pirmajā vietā ar 3771 punktiem atrodas komanda "Trek Team".

Jāņem vērā, ka seriāla septiņu posmu kopvērtējumā tiek ņemti vērā labākie rezultāti sezonas sešos posmos. Noslēdzošajā posmā grupas braucienā punkti tiks dubultoti un tās norisināsies 14. septembrī Tukumā. Dalībnieki šajā posmā varēs sacensties divās 95 un 38 kilometru garās distancēs.

Piebilstams, ka šīs ir jau otrās šosejas sacensības šajā nedēļā. Trešdien Biķernieku trasē norisinājās seriāla "Vipsport veloapļi" 11.posms, kurā uzvaru izcīnīja Nils Ķelderis, aiz sevis atstājot Jāni Rubiku un Aleksandru Rubļevski.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti