Kā tas ir - būt par aerobikas treneri?

Trenēties, trenēties un vēlreiz trenēties! Tas jādara, ja vēlaties kļūt par aerobikas treneri. Kā arī jābūt gatavam palīdzēt citiem, iedvesmot citus, ātri pārslēgties no sliktām domam uz pozitīvām. Jābūt ritma izjūtai, koordinācijai un atbildības sajūtai, lsm.lv stāsta viena  no šova "Kurš ir kurš?" dalībniecēm, aerobikas trenere Zinaida Seriševa. 

Zinaida piecpadsmit gadus nostrādāja par grāmatvedi, ir augstākā ekonomiskā izglītība, un dejošana vienmēr bijis kā hobijs. Bet pēdējos četrus gadus viņa strādā par aerobikas treneri, sakot, ka vienmēr ar prieku ejot uz darbu, un treniņus viņa izdzīvo ar simt procentu atdevi. Un klienti to novērtē.

Reiz kāda kliente kļūdas pēc atnākusi uz jogu, bet palika pie Zinaidas uz zumbas nodarbību, un tā palikusi par viņas klienti pavisam.

Kā Zinaida pati saka: „Enerģija dod papildu enerģiju, jākustas visu mūžu un būs iedvesma, kā arī iedvesmu saņemu no klientiem, kuriem spīd acis!”

Par sporta treneri Latvijā var mācīties dažādās vietās, bet galvenais ir prakse. Profesijas priekšrocību ir daudz – pats var sastādīt sev darba grafiku, nav obligāti jāstrādā astoņas stundas dienā, tu vienmēr esi līderis - vari ar savu piemēru iedvesmot citus trenēties, notievēt, risi nāt veselības problēmas, piemēram, ja sāp mugura. Mīnuss ir tas, ka šis ir sezonas darbs, un vasarās ļoti maz cilvēku vēlas trenēties.

Pirms kļūt pa aerobikas treneri, Zinaida iesaka novadīt daļu no treniņa pašam. Pēc tam apjautāt klientus par to, kā viņi tevi uztver. Bieži vien jaunajiem treneriem ir vēlme stāvēt priekšā un trenēties pašiem, bet jāsaprot, ka šo darbu treneris tomēr dara citu cilvēku labā.

Varbūt arī tu gribi izcelt kādu interesantu, noderīgu, īpašu vai pavisam vienkāršu, bet izcilu profesiju? Iesūti fotogrāfiju vai video ar interesantām profesijām, par kurām varbūt vēl nezinām! Izmanto aplikāciju LSM reportieris! Lejupielādē to lietotņu veikalā App Store (iOS ierīču lietotājiem) un Google Play (Android ierīču lietotājiem). 

Aplikācijā izmanto iespēju ievietot nelielu aprakstu par iesūtīto foto vai video!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti