Dzīve & stils / Izklaide
FOTO: Noslēgusies «Staro Rīga» līdzdalības akcija #Staromājās
Līdz ar novembra beigām noslēgusies arī gaismas festivāla “Staro Rīga” līdzdalības akcija “# Staro mājās”, kuras laikā gan privātpersonas, gan dažādu iestāžu pārstāvji ar tēmturi #staromajas sociālo mediju tīklos publicēja pašu radīto gaismas objektu attēlus un video materiālus, informēja festivāla pārstāvji.
Britu karaļnama pārstāvji pauž atbalstu kultūrai
Velsas princis Čārlzs un Kornvolas hercogiene Kamilla, kopš Lielbritānijā ir nedaudz mazināti pandēmijas ierobežojumi, turpina apmeklēt galvaspilsētas Londonas vēsturiskākās kultūras iestādes. Viņi šādi pauž atbalstu nozarei un arī tūrismam, kas stipri cietis vīrusa radītās dīkstāves dēļ.
Prāgā ik svētdienu iedzīvotājus iepriecina eņģeļu performance
Ziemassvētku gaidīšanas laikā dažādi pasākumi ir ierobežoti un nākas atrast jaunus veidus, kā iepriecināt iedzīvotājus, vienlaikus ievērojot drošību. Piemēram, Čehijas galvaspilsētā Prāgā katru svētdienu pirms Ziemassvētkiem ielās būs sastopami eņģeļi.
Brīvdabas muzeja virtuālais gadatirgus turpinās arī ziemas sezonā
Tuvojoties ziemas saulgriežiem, cilvēku prātus nodarbina doma par dāvanām tuvajiem un mīļajiem. Tā kā tradicionālie vietējo amatnieku darinājumu gadatirgi šogad izpaliks, talkā nāk mūsdienu tehnoloģijas. Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs izveidojis virtuālu gadatirgu, kurā aicināti piedalīties mūsdienu amatniecības meistari, kuri iepriekš bija sastopami klātienes tirdziņos.
Pirmajā Adventē Rīgā iemirdzēsies svētku egles un tiešsaistē būs skatāmi koncerti
Pirmajā Adventē, ko šogad atzīmēs 29. novembrī, Rīga iemirdzēsies Ziemassvētku egles, kultūras centros un dievnamos skanēs koncerti. Tā kā valstī noteikta ārkārtējā situācija, tad nenotiks publiski svētku egļu iedegšanas pasākumi, bet pirmās Adventes koncerti būs skatāmi tiešsaistē, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Laidiet mūs ārā! Aktieris Ģirts Ķesteris Ziedoņa izlaušanās istabā
Aktieris Ģirts Ķesteris ārkārtas situācijas laikā apgūst prezentēšanas prasmes, pilda mājas darbus, ierunā filmas, apcer dzīvi. “Kultūrdevas” kultūrrandiņā viņš ļāvās gan nopietnai sarunai par pārmaiņām cilvēkos un pašā, gan mēģināja izkļūt no Ziedoņa klases izlaušanās istabas "Kroko un Dils", kas tapusi pēc Imanta Ziedoņa pasakas ar šādu pašu nosaukumu.
Ņujorkā darbu sāk slavenā Rokfellera centra slidotava
Tuvojoties ziemas sezonai, Ņujorkā darbu sākusi pasaulslavenā Rokfellera centra slidotava. Pandēmija ietekmējusi arī šo ziemas izklaidi, bet ikviens var baudīt ziemas priekus, ievērojot noteikumus.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt