Dzīve & stils / Izklaide
Krievijā uzbūvē «Zvaigžņu karu» kosmosa kuģa kopiju
Fantastikas filmu “Zvaigžņu kari” fani Krievijas pilsētā Jakutskā uzbūvējuši kosmosa kuģa “Razor Crest” kopiju. Projekta īstenotāji atzīst, ka sarežģītākais uzdevums bija dzinēja izgatavošana un uzstādīšana. 
VIDEO: Kā Eirovīzijā izskanēs Latvijas vārds? Samantas Tīnas dziesmas pirmatskaņojums
Pirmatskaņojumu LTV raidījumā “Kā uzvarēt Eirovīzijā. Samantas Tīnas ceļš uz Roterdamu” piedzīvojusi Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesma “The Moon is Rising”, ar kuru viņa kāps uz skatuves Roterdamā jau maijā. Dziesma ir aicinājums katrai sievietei pašai sev uzlikt karalienes kroni. Tai tapis arī videoklips, kurā piedalās 20 dejotājas un īpašie viesi.
Lady Gaga Itālijā filmējas lentē «House of Gucci»
Itālijas pilsētā Milānā turpinās jaunās filmas “House of Gucci” jeb “Gucci nams” filmēšana. Mediju pārstāvjiem vakar izdevās fiksēt galevenās lomas atveidotāju – dziedātāju un aktrisi Lady Gaga darba pārtraukumā.
Pirmatskaņojumu piedzīvos Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesma un videoklips
Aizvadītā gada konkursa “Supernova” uzvarētāja dziedātāja Samanta Tīna ir paveikusi galveno uzdevumu, lai dotos uz lielo Eirovīziju šogad Roterdamā – dziesma, ar kuru dziedātāja pārstāvēs Latviju, ir gatava. Tās nosaukums – “The Moon is Rising”. Dziesmas pirmatskaņojums un videoklipa pirmizrāde notiks 12. marta vakarā LTV raidījumā “Kā uzvarēt Eirovīzijā? Samantas Tīnas ceļš uz Roterdamu” pēdējā sērijā.
Vācijā un Šveicē Covid-19 dēļ atceļ mūzikas festivālus
Vācijā un Šveicē Covid-19 pandēmijas dēļ šovasar nenotiks septiņi lielie mūzikas festivāli. Koronavīrusa infekcija arī pagājušajā gadā liedza sarīkot pasaulē nozīmīgākos populārās mūzikas pasākumus, un to nākotnes perspektīvas pagaidām ir neskaidras.
Itālijā iemūžināts tango zem ūdens
Plašu popularitāti sociālajos tīklos ieguvusi Itālijā netālu no Venēcijas uzfilmētā zemūdens tango deja. Projekta īstenotāji norādīja, ka vēlējušies piedāvāt cilvēkiem kaut ko atšķirīgu un sniegt prieku Covid-19 pandēmijas laikā.
Samanta Tīna Eirovīzijā neuzstāsies ar «kārtējo popa priekšnesumu»
Samanta Tīna, gatavojot savu priekšnesumu šī gada Eirovīzijas konkursam Roterdamā, nevēlas uz skatuves kāpt ar “kārtējo popa priekšnesumu”, bet gan ar dziesmu, kurai ir dziļš vēstījums. Gaismas, video projekcijas, horeogrāfija – visi šie elementi ir vienlīdz svarīgi dziesmas vēstījuma instrumenti un var būt izšķiroši, lai uzvarētu Eirovīzijas dziesmu konkursā.
Šovs vai sirds dziesma? Samanta Tīna meklē Eirovīzijas uzvaras formulu
Samantas Tīnas gatavošanās Eirovīzijai norit pilnā sparā, un, cenšoties noskaidrot, kāda ir Eirovīzijas uzvaras formula un vai tāda maz pastāv, LTV iztaujāja Eirovīzijas fanu kluba dalībniekus, mūzikas producentus un “Supernovas” konkursa veidotājus. Viedokļi par veiksmes atslēgu ir dažādi – izpildījums, oriģinalitāte, patiesīgums, mūsdienīga pop dziesma. Savukārt pati Samanta Tīna uzsver: “Savā Eirovīzijas dziesmā iestājos par to, ka mēs, visas sievietes, esam vienlīdzīgas, lai vai kādas mēs būtu.”
Dziedātājai Lady Gaga nozog suņus
Slavenajai dziedātājai Lēdijai Gagai nozagti divi suņi. Turklāt zādzība notikusi ļoti dramatiskā veidā. Pagaidām nenoskaidrots noziedznieks ar pusautomātisko ieroci sašāvis suņu staidzinātāju, kad tas ar suņiem devies pastaigā netālu no Holivudas bulvāra.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt