Dzīve & stils / Izklaide
Basketbolists Kristaps Janičenoks debitē repā
Jaunā gada “Neiespējamās misijas 2020” īpašā aģente Māra Sleja pie Latvijas Televīzijas pieturā satiek basketbolistu Kristapu Janičenoku, kurš pirmo reizi pieķēries Ziemassvētku dziesmas rakstīšanai. Kristaps atzīst, ka šis viņam ir gan sapņa piepildījums, gan izaicinājums, jo jau sen gribējis uzrakstīt kādu dziesmu. 
Pianists Vestards Šimkus stājas pretī Abavas krācēm
Vienmēr nosvērtais un inteliģentais pianists Vestards Šimkus gada nogalē nolēmis ļauties izaicinājumam – stāties pretī Abavas upes krācēm. Vestards stāsta, ka laivā  – kajakā – kāpis tikai vienreiz ar sievu un upe esot bijusi rāma, bet citādi viņam nav nekādu zināšanu, ko darīt laivā, un viņš ir pārliecināts, ka kritiens ūdenī ir neizbēgams.
Aktieris Intars Rešetins pirmo reizi slauc govi
Režisors un aktieris, kā arī pasākumu vadītājs Intars Rešetins, šķiet, nebīstas nekā un visas lomas viņam piedien itin labi, bet, vai arī slaucēja loma Rešetinam ir pa spēkam – šādam izaicinājumam aktieris ļaujas pirmo reizi un dodas kopā ar īpašo misiju aģenti Māru Sleju uz laukiem. 
Žurnāliste Anete Bērtule staigā pa karstām oglēm. Neiespējamā misija!
Latvijas Televīzijas žurnāliste Anete Bērtule pati par sevi saka, ka ir ļoti praktiska un piezemēta būtne un neļaujas ekstrēmiem notikumiem. Viņa atzīst, ka ugunskurs ir laba vieta, kur padomāt, bet nekad ne pāri oglēm staigāt, tāpat viņai esot bail arī no tumsas. Skatoties ugunskurā un domājot par to, kādus vārdus veltīt aizgājušajam gadam, Anete iekliedzas: “Dedz!” 
Šefpavārs Mārtiņš Sirmais met cilpas reaktīvajā lidmašīnā virs LTV ēkas Zaķusalā
Slaukot lidlauku, lai paceltos gaisā, šefpavārs un raidījumu vadītājs Mārtiņš Sirmais, atbildot uz jautājumu par to, kāds bijis 2020. gads ir lakonisks un tiešs: “Tik sūdīgs vēl nav bijis nekad!” Tā nu re kur viņš ir nonācis - slauka skrejceļu un secina, ka strādājis daudz vairāk, nekā parasti, nopelnījis daudz mazāk un arī ar ģimeni kopā ir bijis retāk.
Šampanieša atvēršana ar zobenu. Kurš «Sporta studijas» vadītājs ir veiklāks?
Raidījuma “Sporta studija” vadītāji vienmēr ir klāt sportistiem saspringtos brīžos un nav šaubu, ka kādreiz arī sapņo par to, kā būtu stāvēt uz pjedestāla un laistīties ar šampanieti un ne tikai, varbūt pat sacensties savā starpā? “Neiespējamajā misijā 2020” iespējams bija tiešām teju viss, un pat vēl labāk - izaicinājums "Sporta studijas" vīriem, kas izpildīja izpildīja sobraž jeb pudeles atvēršanu ar zobenu uz ātrumu. Piedalījās Dāvids Erenštreits, Raimonds Gekišs un Reinis Ošenieks. 
JRT «Aģentūra» – vai ir tā vērts? Vērtē skatītāji
“Teātris.zip” pielikumā "Skatītāju domīca: Vai ir tā vērts" skatītāji sprieda un vērtēja Jaunā Rīgas teātra daudzsēriju mākslas filmu "Aģentūra", kas saņēmusi tik daudz kritiķu recenziju kā reti kurš notikums. Klusējuši nav arī skatītāji, ir par ko parunāt, tāpēc “Skatītāju domnīca” vērtē – vai ir tā vērts un kas tad ir tas vērtīgākais šajā mākslas darbā?
Filipīnās Covid-19 dēļ kino skatās, atrodoties laivās
Tā kā pandēmijas dēļ daudzi kinoteātri joprojām ir slēgti, cilvēki ir pieraduši skatīties filmas mājās. Bet Filipīnās tiem, kuri noilgojušies pēc filmu skatīšanās uz lielā ekrāna, tagad ir iespēja to darīt droši – uz laivas.
Ugunsdzēsēji salaveču tērpos Jelgavā vairo svētku sajūtu
Ar lampiņām notītu auto, kam piesieta arī eglīte, brīvprātīgie ugunsdzēsēji ielās dodas pirmo gadu. Ideja radusies, kad redzēta fotogrāfija internetā ar igauņu spectehniku, kuru vadījis salavecis. Brīvprātīgie sacīja, ka atbalsts ir liels. 
Aicina klausītājus piedalīties Raimonda Paula 85. jubilejas radio ballītē
Atzīmējot Raimonda Paula 85. jubileju, no 9. līdz 12. janvārim Latvijas Radio 2 ēterā notiks “Maestro mūzikas maratons”, kura laikā 85 stundu garumā skanēs tikai un vienīgi komponista mūzika. Radio ēteru ar stāstiem par savām īpašajām Paula dziesmām kuplinās Latvijā pazīstamas personības. Arī klausītāji aicināti pievienoties sveicēju pulkam, līdz 3. janvārim atsūtot Latvijas Radio 2 savus audio stāstus un pašdarinātus Maestro portretus.
Gadumijā Latvijas Televīzijā: mūzika, Vecgada šovs, «Pilsēta pie upes»
Gaidot Jauno gadu, LTV skatītājiem piedāvās atskatu uz 2020. gada svarīgākajiem notikumiem, iemīļotas latviešu filmas, daudz mūzikas un šogad – arī vērienīgu Vecgada vakara šovu ar Latvijas labākajiem mūziķiem un vairākām neiespējami iespējamām misijām. Arī Jaunā gada sākums būs piepildīts ar interesantu saturu dažādām auditorijām, turklāt no 1. janvāra – bez reklāmas pauzēm.
Ziemas saulgriežos tradicionālā bluķa vilkšana – tiešraidē
Pagājušajā naktī tika svinēti vieni no latviešu tautas svarīgākajiem tradicionālajiem svētkiem – ziemas saulgrieži. Tautas tradīcijas paredz lielas saimes pulcēšanos vienuviet, un šonakt tā arī notika, taču nepārkāpjot pulcēšanās ierobežojumus. Folkloristi to vēroja tiešsaistē, arī bluķa vilkšanu.
Idejas pastaigām un vakaram mājās. Iesaka «Kultūrdeva»
Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmas” vadītājs Sigurds Siliņš savā kultūras notikumu apskatā iesaka ķert pēdējo iespēju noskatīties par pērnās sezonas “Gada notikumu digitālajā vidē” atzīto izrādi un atklāt gaismas instalācijas Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt