Dzīve & stils / Izklaide
Idejas pastaigām un vakaram mājās. Iesaka «Kultūrdeva»
Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmas” vadītājs Sigurds Siliņš savā kultūras notikumu apskatā iesaka ķert pēdējo iespēju noskatīties par pērnās sezonas “Gada notikumu digitālajā vidē” atzīto izrādi un atklāt gaismas instalācijas Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.
Dzegužkalnā atklāta Raimonda Paula svētku koncerta audiovizuāla instalācija
No 18. decembra Dzegužkalnā katru vakaru līdz 10. janvārim būs iespēja apskatīt audiovizuālu instalāciju “Kā sniegi kalnu galotnēs”, kurai par pamatu ņemts Maestro Raimonda Paula un Zigfrīda Muktupāvela Ziemassvētku koncerta ieraksts mūzikas namā “Daile”, informēja masu mediju un pasākumu komunikācijas "ParaPops'' pārstāvis Kaspars Zaviļeiskis.
Britu princis Harijs un Megana Mārkla veidos podkāstus
Britu princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla noslēguši sadarbības līgumu ar kompāniju “Spotify”. Britu karaliskās ģimenes pārstāvji mūzikas straumēšanas vietnei radīs podkāstus. 
Trešajā adventē – Ziemassvētku ieskaņas koncerti tiešsaistē
Sagaidot Trešo adventi, Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas koncerti tiešsaistē. Iedzīvotāji aicināti apmeklēt arī izstādes un attālināti iesaistīties kultūras centru piedāvātajās aktivitātēs, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Vatikānā oficiāli atklās Ziemassvētku egli
Vatikānā, Svētā Pētera laukumā, 11. decembrī atklās Ziemassvētku egli un Kristus piedzimšanas ainiņu. To veido 54 keramikas statujas, kas tiks izvietotas uz īpašas platformas.
«Neiespējamā misija» Latvijas Televīzijā. Kā top Vecgada vakara šovs?
Šogad gadu miju, ņemot vērā noteiktos ierobežojumus, sagaidīsim krietni atšķirīgāk nekā ierasts. Tomēr Jauno gadu neviens nav atcēlis, tas līdzīgi kā citus gadus, iestāsies neatkarīgi no apstākļiem. Par labu garastāvokli pavadot veco gadu, šogad īpaši parūpējusies Latvijas Televīzija, kas saviem skatītājiem 31. decembra vakaru piedāvās pavadīt muzikālā šova “Neiespējamā misija” noskaņās.
Pasaulē dārgākā maska – 1,5 miljoni dolāru
Izraēlas juvelieri izgatavojuši un apskatei izlikuši pasaulē dārgāko sejas masku – ar zelta un dimantu pārklājumu. Tās cena – 1,5 miljoni ASV dolāru, vairāk nekā miljons eiro.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt