Kristiāns Girvičs: Brazīliešu futbola pārliecinošā performance
Pasaules kausā futbolā Katarā aizvadīta grupu turnīra pirmā spēļu kārta, ko ar lielisku priekšnesumu noslēdza Brazīlijas valstsvienība, pārliecinoši apspēlējot nebūt ne vājo Serbijas izlasi. Jau piektdien uzreiz bez pārtraukuma čempionātā sāksies otrās kārtas mači, un nedēļas nogalē izdzīvošanas spēles aizvadīs kraujas malā nonākušās divas no favorītvienībām – Argentīna un Vācija.
Māris Rīmenis: Lielais futbols ar pārsteigumiem, intrigām un reitingu fiasko Vācijā
Pasaules kausa finālturnīrs pamazām ieskrienas, redzētas spēlējam visas 32 komandas, turklāt daudzas nu jau drīz arī divreiz, un katram ir savi noteikti favorīti. Šoreiz par futbolu vairāk sociālā un TV auditorijas plānā, ne spēļu un komandu analīzi. Tāpat nav jēga visu laiku kladzināt, kāpēc tomēr viss notiek Katarā. Tas ir jautājums Starptautiskajai futbola federācijai (FIFA) un toreizējiem organizācijas pārstāvjiem, kas iebalsoja Kataru, bet mūsdienās tas vairs nepārsteidz.
Kristiāns Girvičs: Pasaules kausā futbolā ne dienu bez sensācijas
Futbola pasaule vēl nepaspēja atgūties pēc šokējošās Argentīnas izlases neveiksmes Pasaules kausā, kad uzmanības centrā nonāca četrkārtējās čempionvienības Vācijas negaidītais zaudējums 1:2 Japānas izlasei. Vācieši ir nonākuši ļoti sarežģītā situācijā, jo nākamā spēle nedēļas nogalē būs ar vairāk nekā pārliecinoši čempionātu sākušo Spānijas izlasi, kas ar 7:0 sagrāva Kostariku.
Kristiāns Girvičs: Argentīnas futbola zvaigznes tuksneša vētrā
 Jau trešajā Pasaules kausa dienā Saūda Arābijas izlase sagādāja vienu no visu laiku lielākajām futbola sensācijām, ar 2:1 uzvarot Argentīnu. Saūda Arābijā nākamā diena oficiāli tika pasludināta par nacionālo brīvdienu, bet argentīnieši ar dzīvo leģendu Lionelu Mesi priekšgalā ir nonākuši bezdibeņa malā, lai gan viss vēl nav zaudēts.
A grupa P
Ekvadora ECU
4
Nīderlande NLD
4
Senegāla SEN
3
Katara QAT
0
B grupa P
Anglija ENG
4
Irāna IRN
3
ASV USA
2
Velsa WLS
1
C grupa P
Polija POL
4
Saūda Arābija SAU
3
Meksika MEX
1
Argentīna ARG
0
D grupa P
Austrālija AUS
3
Francija FRA
3
Tunisija TUN
1
Dānija DEN
1
E grupa P
Japāna JPN
3
SPĀNIJA ESP
3
Vācija GER
0
Kostarika CRI
0
F grupa P
Beļģija BEL
3
Maroka MAR
1
Horvātija CRO
1
Kanāda CAN
0
G grupa P
Šveice SUI
3
Brazīlija BRA
3
Kamerūna CMR
0
Serbija SRB
0
H grupa P
Portugāle POR
3
Dienvidkoreja KOR
1
Urugvaja URU
1
Gana GHA
0