Kas man no tā? Meklē savu iemeslu piedalīties Eiropas Savienības politikas veidošanā
Pozņaks: Ceru, ka no naudas lūdzēja varēšu kļūt par ziedotāju
Pozņaks: Ceru, ka no naudas lūdzēja varēšu kļūt par ziedotāju
Esot Eiropas Parlamenta deputāta amatā, no "Apvienotā saraksta" ievēlētais "Tvitera konvoja" vadītājs Reinis Pozņaks darīs visu, lai turpinātu atbalstīt Ukrainu, cerot no naudas lūdzēja kļūt par ziedotāju. To Pozņaks sacīja intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma".
Slovākijā un Ungārijā atbalsts prokremliskajām partijām sarucis un iezīmē tautas vēlmi pēc pārmaiņām
Slovākijā un Ungārijā atbalsts prokremliskajām partijām sarucis un iezīmē tautas vēlmi pēc pārmaiņām
"Tas ir Orbāna varas fabrikas beigu sākums," pēc Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu rezultātu paziņošanas Ungārijā pavēstīja opozīcijas jaunais līderis Pēters Maģars. Lai arī šajā valstī lielāko daļu balsu joprojām ieguvusi varas partija "Fidesz", atbalsts tai bijis zemākais 14 gadu laikā. Zaudējumu piedzīvojusi arī Slovākijas prokremliskā premjera Roberta Fico pārstāvētā "Smer". Eksperti un opozīcija lēš, ka šie rezultāti iezīmē tautas vēlmi pēc būtiskām pārmaiņām abās valstīs.
Dombrovskis: EP vēlēšanu rezultāti dod politisko un demokrātisko leģitimitāti manis atkārtotai virzī...
Dombrovskis: EP vēlēšanu rezultāti dod politisko un demokrātisko leģitimitāti manis atkārtotai virzīšanai uz eirokomisāra amatu
Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultāti dod politisko un demokrātisko leģitimitāti tikt atkārtoti virzītam uz eirokomisāra amatu, tomēr praktiskie soļi ir premjerministres Evikas Siliņas ("Jaunā Vienotība") rokās, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Valdis Dombrovskis ("Jaunā Vienotība"), kurš saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) provizoriskajiem rezultātiem ir pārvēlēts darbā Eiropas Parlamentā.