Politiskā partija "Stabilitātei!"

Kandidātu saraksts
Partijas programma
Foto Vārds, uzvārds Dzimšanas gads Izglītība Darba vieta Kandidātu šķirotava Soc.tīkli
Ņikita Piņins 1995 Augstākā Nexpay UAB, produkta vādītajs;
Andrejs Kozlovs 1992 Vidējā Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mediaservice", Press.lv attīstības direktors.
Pāvels Kuzmins 1989 Augstākā Accenture Latvijas filiāle, vecākais finanšu eksperts;
Jekaterina Drelinga 1997 Augstākā Latvijas Republikas Saeima, 14. Saeimas deputāte;
Artis Salinieks 1989 Augstākā Saimnieciskās darbības veicējs, datu apstrāde, uzturēšana un ar to saistītās darbības.
Jeļena Aferonoka 1986 Augstākā Uzņēmēju klubs "ANCHOR", priekšsēdētēja;
Vjačeslavs Ciganovs 1960 Augstākā Pensionārs;
Daiga Kameņeva 1986 Augstākā Latvijas Republikas Saeima, konsultante;
Naomi Farbere 1995 Augstākā "PROJECTON SOLUTIONS LIMITED" Latvijas filiāle, Infrastruktūru attīstības vadītāja;
Dmitrijs Čulkovs 1983 Vidējā SIA "LAPA Ltd" (sadarbības līgums, starpnieks), jūrnieks, vecākais kapteiņa palīgs.
Santa Škarste 1998 Augstākā Latvijas Republikas Saeima, deputāta palīdze;
Partijas programma
Politiskā un ekonomiskā neatkarība Eiropā:

Latvijas Republikas pamats ir cīņa par brīvību un neatkarību. Valsts brīvība ir iegūta ilgstošā un asiņainā cīņā, par kuru tika maksāta mūžīga un augsta cena – mūsu senču dzīvības. Mūsdienu laikmetā valsts apdraudējums ir ekonomiskā verdzība, kas paralīzē visu, galvenokārt - valsts attīstību. Ekonomiskā verdzība mazina jaunās paaudzes rašanos, tiešā veidā apdraud ģimenes institūtu, iznīcina sirmgalvju mūžīgu darbu un viņu cerības uz mierīgām vecumdienām. Eiropas Savienības sastāvā esam zaudējuši pašcieņu, spēju aizsargāt savas suverēnās tiesības un valsts attīstības veicināšanas iespējas. Šodienas Eiropas Savienības realizējamā politika, kas tiešā veidā ietekmē Latviju, ir praktiski nesavienojama ar valsts attīstību un plaukstošu nākotni. Totālā ekonomiskā nabadzība, uzņēmēju bankrotēšana, imigrācijas politika, bērnu programmas neesamība, mākslīgi uzpūstie nodokļi un cenas uz enerģētiskiem resursiem ir tiešais signāls – valsts nākotne ir apdraudēta.
Iepriekšminēto iemeslu dēļ, “Stabilitātei!” uzņemas atbildību, lai runātu par “aizliegtajiem” jautājumiem un “slēgtajām” tēmām atklāti un drosmīgi. Valsts neatkarība ir mūsu pastāvēšanas nosacījums un simbols, kas tagad ir būtiski apdraudēts. Ekonomiska un politiska neatkarība Eiropas Savienības sastāvā, drosmīga politika, kura vērsta uz Latvijas iedzīvotāju interešu aizsardzību, vai nopietna jautājuma izvērtēšana par iespēju palikt Savienībā, nepārskatot šodienas Latvijas tiesības, un spēju būt ekonomiski brīvai un politiski neatkarīgai.

Elektroenerģija:

Latvija vairs nevar turpināt atpirkt savu elektroenerģiju no Eiropas “Nord Pool Group” biržas. Tas nav pieņemami, ka valsts un tautas resursi tiek nodoti svešā pārvaldībā, kas tikai veicina mākslīgu cenu pieaugumu, apdraud Latvijas iedzīvotāju spēju nodrošināt sevi ar valsts piederošu resursu, attīsta nabadzību, veicina pakalpojumu un pārtikas produktu sadārdzinājumu un noved uzņēmējus uz bankrota sliekšņa. Ievērojot Savienības struktūru, “Stabilitātei!” piedāvās Eiropas Savienībai divus risinājumus:
1.cenu algoritma pārskatīšana un pazemināšana līdz faktiskajai pašizmaksai. Gadījumā, ja Latvijas sabiedrībai nepieciešamais risinājums netiks panākts, mēs apvienosim līdzīgi domājošos politiķus uz Eiropas Parlamenta platformas;
2.“Stabilitātei!”, aizsargājot Latvijas intereses, iniciēs dienas kārtībā jautājumu par iziešanu no Eiropas “Nord Pool Group” biržas, tādējādi būtiski samazinot cenu elektrībai Latvijā un atgriežot valsts tautai piederošu resursu. Mūsu neatkarība ir izdzīvošanas un taisnīguma jautājums!

Gāzes pieejamība Latvijas iedzīvotajiem:

Analoģiski kā elektrības iegāde, tā arī gāzes iegāde un tālākā pārdošana tiešā veidā ietekmē pakalpojumu, produktu cenas un komunālo pakalpojumu izmaksas katrā Latvijas mājsaimniecībā. Alternatīvu un jaunu piegādātāju meklējumi ir noveduši situāciju Latvijā līdz kritiskai. Pārtikas cenas veikalos aug straujāk, nekā to varēja iedomāties, valsts iedzīvotāji ekonomē uz siltuma un karstā ūdens. Latvijā ir pilsētas, kur pašvaldība, vairāku apdzīvotu namu iedzīvotājiem, bija spiesta atslēgt karsto ūdeni, šādi ekonomējot un glābjoties no bankrota. Nepieciešams atteikties no pašnāvnieciskās politikas un nekavējoties pārtraukt gāzes iegādi caur starpniekiem par mākslīgi sadārdzinātām cenām. Tikai ārējās politikas pārskatīšana Latvijas iedzīvotāju labā spēs veicināt Eiropas Savienības atjaunošanu un Latvijas iedzīvotāju labklājību.

Eiropas Centrālā banka/Mūsu aizņēmumi:

Hipotekāro kredītu procentu likmju pieaugumi 2023. gadā pierādīja, cik lielā mērā esam atkarīgi no Eiropas struktūrām un cik veiksmīgi esošie Latvijas pārstāvji Briselē nemaz necenšas aizstāvēt Latvijas iedzīvotāju intereses šajā nozīmīgajā jautājumā. Procentu likmju pieaugums, atsevišķajos gadījumos pat trīsreiz, nav nedz pamatots, nedz adekvāts esošajā valsts situācijā un Eiropas Savienībā kopumā. Skaidrojums par nepieciešamajām darbībām, lai pasargātu Eiropas ekonomiku, neiztur nekāda veida kritiku. Attaisnojums tam - vēlme gūt peļņu, par ko liecina banku palielinātie ienākumi, kuri mērāmi vairāku simtu miljonos un tas ir tikai Latvijas Republikā. Pietiek! Vajag apvienot līdzīgi domājošas valstis, atjaunot Latvijas ekonomisku neatkarību un spēju pašiem noteikt suverēnu jautājumu gaitu un attīstību.

Sankcijas:

Vairāk nekā desmit uz sankcijām vērstie un pieņemtie lēmumi par Krievijas ierobežošanu un ekonomisku vajāšanu nav devuši vēlamo rezultātu. Noteiktie mērķi nav sasniegti - Krievija turpina savu attīstību, atklātā veidā veiksmīgi darbojas starptautiskajos tirgos un Eiropas tirgos ar starpnieku palīdzību. Vairāku Eiropas valstu pārstāvji nemaz neslēpj, ka viņi turpina valstij izdevīgu sadarbību konkrētajās nozarēs. Gala rezultātā ir nodarīti būtiski zaudējumi, izslēdzot sevi no lētas enerģijas tirgiem bez starpniekiem, kā arī akūti nepieciešamā eksporta tirgus ierobežošana Latvijai. Valsts kļuva arī par zaudētāju tūrisma nozarē, kas bija viens no lielākajiem ienākuma avotiem valstī. Atbilstoši Latvijas iekšējām interesēm veicināt diplomātiskas sarunas un atjaunot Latvijai izdevīgus sadarbības jautājumus, tanī skaita lētu energoresursu iegādi bez starpniekiem, Latvijai ir jāiemācās izmantot savu ģeogrāfisko stāvokli, un, pat grūtākajos brīžos, rūpēties par savu ekonomiku un savas valsts iedzīvotājiem. Mūsu suverēnu interešu upurēšanu starptautiski neviens neatcerēsies un pateicīgs nebūs. Ir jādomā un jārīkojās savas valsts iedzīvotāju labā un to labklājības līmeņa uzlabošanai.

Starptautiskie konflikti, karš:

Savu redzējumu varam droši citēt ar vienas no ievērojamākās personas Latvijas vēsturē (Kārļa Ulmaņa) teikto: “Mēs gribam, lai labklājība būtu mums apkārt pie visiem un būtu atrodamā katrā mūsu zemes stūrītī, katrā mūsu iedzīvotāju mājā un mājvieta”.