Ārpus ētera / Spēles
Tests: Cik lojāls ir tavs skolotājs?

No 2017. gada 1. janvāra stājas spēkā grozījumi, kas nozīmē, ka Latvijas skolotājus varēs atlaist par "lojalitātes" trūkumu. Laiks rādīs, kā tieši tas strādā, jo noteikumi un procedūras nebūt nav skaidri izklāstīti jaunajā likumā, kas tika pieņemts kā daļa no 2017. gada budžeta. Lai mēģinātu paskaidrot šo situāciju, esam izveidojuši ērtu aptauju, kuru skolēni* var iedot aizpildīt saviem skolotājiem, lai precīzi izmērītu lojalitātes līmeņus un noskaidrotu, vai viņus nevajag atlaist.

Tests: Deputātu kvotas 2017. Cik labi pazīsti tautas priekšstāvjus?

Saeimas deputāti, kā ierasts, dala miljonus koalīcijas partiju vadīto pašvaldību projektiem. Taču vērts pievērst uzmanību arī mazākām summām, kas atrodamas šā gada deputātu kvotu garajā sarakstā. Atbildi uz jautājumiem un iepazīsti savus tautas priekšstāvjus!

Tests: Kurš ko teicis 2015.gadā

Kuram ir no sākuma jāierauj, kurš ir šokā, bet kurš bija Ķīnā un neko nezina? Pārbaudi, vai spēj atcerēties un atpazīt, kurš to ir teicis aizejošajā 2015.gadā!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt