LSM tests: Pārbaudi savu medijpratību!

Uzzini, cik labi tu spēj atšķirt ziņas no reklāmām, politiķus no kaķiem un faktus no pārliecības. Izvēlies pareizo atbildi no trim variantiem. 

1. Medijpratība ir…

Jautājums 1 / 10

Ja mācies vidusskolā, piesaki savu komandu konkursā. Tev būs lieliska iespēja apgūt medijpratību praksē un darīt to kopā ar Latvijas labākajiem žurnālistiem.

 

Saistītie raksti
3 komentāri
Anonīms lietotājs 20569
Reklāma par reklāmu?
Anonīms lietotājs 20505
1. Medijpratība ir… Varbūt viss ir BLA,BLA,BLA? …spēja nosēdēt pie televizora vismaz 10 stundas no vietas. …spēja būt žurnālistam, veidot satriecošas reportāžas. …spēja analizēt un kritiski vērtēt mediju sniegto informāciju.
Cilvēks Vienkāršais
Jaunieši ir atkarīgi no interneta! Politiķi nemelo! Tiesas Latvijā ir ātras un godīgas! Šis konkursiņš ir jēdzīgs! Dzīve Latvijā ir lieliska un iedzīvotājiem nevajag lielāku algu! Žurnālisti nav pērkami un māk rakstīt bez kļūdām! BLA BLA BLA ! Šiem apgalvojumiem arī vajag papildus pierādījumus??? Dzintarēns, Paradniekus neko nedara, lai aizliegtu Praidu, bet bļauj, ka ''krievi nāk'' , bet viņi nāk jau 27 gadus un kāds karš? Vai Maskavas mērs ir latvietis? Vai Krievijas parlamentā latviešu partijai ir visvairāk atbalstītāju?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Spēles
Ārpus ētera
Jaunākie
Populārākie
Interesanti