Svarīgi
Sadaļas
Ārpus ētera / Spēles
Tests: Patiesa ziņa vai aprīļa joks?

1.aprīlī, Joku dienā, Lsm.lv aicina pārbaudīt, cik uzmanīgs ziņu lasītājs tu esi. Vai ziņas, kuras atradīsi testā, ir patiesība, vai tomēr aprīļa joks?

Faktu mednieki: Daba mostas

Ārā jau sparīgi no vēl sniegotās zemes spraucas balti sniegpulkstenīši, bet putni, tos sveicinot, katru rītu sparīgi vītero. Atmodini sevi no ziemas miega ar Latvijas Radio spēli Faktu mednieki.

Faktu mednieki: Cogito ergo sum

„Domāju, tātad esmu, (cogito ergo sum)” teicis slavenais filozofs Renē Dekarts. Gaisīgi filozofiskās noskaņās aizpildi jaunos „Faktu medniekus”

Tests: Vai pazīsti «Latvijas dabas brīnumus 2017»?

Latvijas Dabas muzejs, portāls “Dabas dati” un dažādas biedrības ik gadu nosauc vairākas Latvijā sastopamas, sargājamas vai ēdamas dzīvās radības.  Noskaidro, vai atpazīsti šī gada titulētās Latvijas dabas vērtības!

Faktu mednieki: Zini vai mini

Divi lieliski jaunumi: klāt jauna nedēļa un nākamie "Faktu mednieki"! Šoreiz pārbaudi, vai zini, kuri Latvijas basketbolisti spēlē NBA un kāpēc Sasmaku pārdēvēja par Valdemārpili.

Tests: Vai zini visu par Trampu?

Slavēts un pelts, apbrīnots un nicināts, taču vienmēr aprunāts – sākot ar piektdienu, 20. janvāri, par ASV prezidentu kļuvis miljardieris Donalds Tramps. No vienas puses, par Trampu pēdējos mēnešos ir runāts tik daudz, kā par reti kuru cilvēku visā pasaulē, no otras puses, lielajā ziņu un trokšņu kakofonijā, iespējams, Tavām ausīm garām ir paslīdējis kas svarīgs. Šī nu ir Tava iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Trampu!

Jaunākie
Interesanti