Sadaļas Sadaļas
Ārpus ētera / Spēles
Faktu mednieki: Cogito ergo sum

„Domāju, tātad esmu, (cogito ergo sum)” teicis slavenais filozofs Renē Dekarts. Gaisīgi filozofiskās noskaņās aizpildi jaunos „Faktu medniekus”

Tests: Vai pazīsti «Latvijas dabas brīnumus 2017»?

Latvijas Dabas muzejs, portāls “Dabas dati” un dažādas biedrības ik gadu nosauc vairākas Latvijā sastopamas, sargājamas vai ēdamas dzīvās radības.  Noskaidro, vai atpazīsti šī gada titulētās Latvijas dabas vērtības!

Faktu mednieki: Zini vai mini

Divi lieliski jaunumi: klāt jauna nedēļa un nākamie "Faktu mednieki"! Šoreiz pārbaudi, vai zini, kuri Latvijas basketbolisti spēlē NBA un kāpēc Sasmaku pārdēvēja par Valdemārpili.

Tests: Vai zini visu par Trampu?

Slavēts un pelts, apbrīnots un nicināts, taču vienmēr aprunāts – sākot ar piektdienu, 20. janvāri, par ASV prezidentu kļuvis miljardieris Donalds Tramps. No vienas puses, par Trampu pēdējos mēnešos ir runāts tik daudz, kā par reti kuru cilvēku visā pasaulē, no otras puses, lielajā ziņu un trokšņu kakofonijā, iespējams, Tavām ausīm garām ir paslīdējis kas svarīgs. Šī nu ir Tava iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Trampu!

Tests: Cik lojāls ir tavs skolotājs?

No 2017. gada 1. janvāra stājas spēkā grozījumi, kas nozīmē, ka Latvijas skolotājus varēs atlaist par "lojalitātes" trūkumu. Laiks rādīs, kā tieši tas strādā, jo noteikumi un procedūras nebūt nav skaidri izklāstīti jaunajā likumā, kas tika pieņemts kā daļa no 2017. gada budžeta. Lai mēģinātu paskaidrot šo situāciju, esam izveidojuši ērtu aptauju, kuru skolēni* var iedot aizpildīt saviem skolotājiem, lai precīzi izmērītu lojalitātes līmeņus un noskaidrotu, vai viņus nevajag atlaist.

Tests: Kurš ko teicis 2015.gadā

Kuram ir no sākuma jāierauj, kurš ir šokā, bet kurš bija Ķīnā un neko nezina? Pārbaudi, vai spēj atcerēties un atpazīt, kurš to ir teicis aizejošajā 2015.gadā!

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt