Latvijā
Jelgavas restorāns ar plovu un karstiem dzērieniem pacienā 320 mediķus
Prieku par naudu nevar nopirkt, uzskata brāļi Lukšas, kuri Jelgavā darbojas restorānu biznesā. Tādēļ viņi, spītējot dramatiskam apgrozījuma kritumam savā uzņēmējdarbībā, otrdien, 7. decembrī, sarīkoja svētkus Jelgavas slimnīcas un neatliekamās palīdzības dienesta darbiniekiem. Ar īstu uzbeku plovu un karstu dzērienu pacienāti 320 mediķi, vēstīja Latvijas Televīzija.
Profesors: Klīniskā informācija neliecina, ka Covid-19 omikrona variants būtu smagāks
Par jauno Covid-19 vīrusa omikrona variantu zināms visai maz. Vairākus iespējamos inficēšanās gadījumus ar to pašlaik pēta Latvijā un Igaunijā. Speciālisti norāda, ka jāpaiet vēl laikam, lai droši varētu zināt, kāds ir šis vīrusa variants un tā izraisītās slimības gaita. Klīniskā informācija pašlaik neliecina, ka tas būtu smagāks vai sarežģītāks, Latvijas Televīzijai atzina Rīgas Stradiņa universitātes profesors Aivars Lejnieks.
Saulkrastieši sašutuši par kailcirti pilsētā
Saulkrastu iedzīvotāji Otrajā adventē saņēmuši pavisam negaidītu un nepatīkamu dāvanu. Privātmāju rajonā pilnībā nocirsts vairāk nekā simt gadus sens priežu mežs. Uzņēmums “Latvijas valsts meži” (LVM), kam pieder šis gabals, skaidro, ka tā esot atjaunošanas cirte, un vietā tikšot stādīts jauns mežs.
«Būris». Eksperti: Gan Latvijas iedzīvotājiem, gan iebraucējiem jāpasper solis pretī otram
Kad ziņās redzam aurojošu pūli, kas mēģina izlauzties cauri robežas žogam, daudziem kļūst bail. Kad redzam uz robežas iestrēgušās ģimenes ar bērniem zem klajas debess, mums kļūst žēl. Cilvēki, kas ikdienā strādā ar patvēruma meklētājiem, saka – jebkurā situācijā galvenais ir nezaudēt cilvēcību un saprast, ka starp cilvēkiem ar ļauniem nodomiem vienmēr ir tādi, kas tiešām ir situācija ķīlnieki un kuriem nepieciešama palīdzība. Vienalga, kāda ādas krāsa vai izcelsme viņiem ir.
No 15. decembra pilnībā potētie drīkstēs strādāt klātienē arī pirms Covid-19 sertifikāta saņemšanas
Darbinieki, kuriem 15. decembrī vēl nebūs Covid-19 vakcinācijas sertifikāta, bet būs pabeigts pilns vakcinācijas kurss, varēs turpināt strādāt klātienē, uzrādot Covid-19 testēšanas sertifikātu, kas nav vecāks par 72 stundām vai darba devēja pēdējo 72 stundu laikā organizēto skrīninga antigēna testu. To paredz valdībā otrdien, 7. decembrī, atbalstītie grozījumi.
Šonedēļ Latvijas novados – 35 izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19
No otrdienas, 7. decembra, līdz svētdienai, 12. decembrim, Latvijas novados notiks 35 izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19, nodrošinot gan pirmās, gan otrās vakcīnas devas, gan pēc pieprasījuma arī balstvakcināciju, informēja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa.
Nākamgad pilnveidos un paplašinās atbalstu medijiem
Covid-19 pandēmijas ietekmē pēdējos divos gados no tradicionālajiem medijiem uz globālajām platformām aizceļo gan arvien vairāk reklāmas naudas, gan arī auditorijas. Lai palīdzētu medijiem pārvarēt šo krīzi un saglabātu mediju daudzveidību, Latvijā tiek likti lietā arvien jauni atbalsta instrumenti komercmedijiem gan satura radīšanai un attīstībai, gan piešķirti nodokļu atvieglojumi un dotācijas preses piegādēm. Visticamāk, šo atbalstu nāksies arvien pilnveidot, atzina Latvijas Radio aptaujātie mediju politikas speciālisti.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt