Latvijā
Levits atvainojas par cepures nenoņemšanu himnas laikā (papildināts)
Valsts prezidents Egils Levits atvainojas par to, ka Gunāra Astras pieminekļa atklāšanas pasākumā pirms valsts himnas atskaņošanas nebija noņēmis cepuri. Par to Latvijas Televīziju informēja prezidenta padomniece Aiva Rozenberga. Likums par valsts himnu nosaka, ka sabiedriskos pasākumos Latvijas valsts himnas izpildījuma laikā vīrieši noņem cepures. 
Par «Attīstībai/Par!» valdes līdzpriekšsēdētājiem ievēlēti Pavļuts un Plešs
Apvienības “Attīstībai/Par!”, ko veido politiskās partijas “Latvijas attīstībai”, Kustība “Par!” un “Izaugsme”, pārstāvju sapulcē par līdzpriekšēdētājiem ievēlēti veselības ministrs Daniels Pavļuts, kā arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, informēja apvienībā.
Rosina kriminālvajāšanu pret bijušo IeM Informācijas centra amatpersonu par bezdarbību iepirkumā (papildināts)
Iekšējās drošības birojs (IDB) Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrai nosūtījis kriminālprocesu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret kādu bijušo Iekšlietu ministrijas Informācijas centra (IC) amatpersonu par tīšu valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, kuras rezultātā radīts būtisks kaitējums valsts pārvaldības kārtībai, informēja IDB.
Latvijas Radio: Respiratoru lietošana mēnesī maciņam var prasīt pat 30 eiro
Ievērojot higiēniskās prasības Covid-19 izplatības laikā, jaunā kārtība par sejas masku valkāšanu cilvēkam mēnesī var izmaksāt pat 30 eiro. To Latvijas Radio noskaidroja, apmeklējot vairākas tirdzniecības vietas, kur pārdod medicīniskās maskas un respiratorus. Rīgas Stradiņa universitātes profesors uzskata, ka jaunā noteikuma dēļ cilvēki maskas var mainīt retāk, nekā tas nepieciešams.
Policija jaunu formastērpu iepirkumu par 11,5 miljoniem eiro varētu izsludināt pēc nedēļas
Valsts policija jaunu formastērpu iepirkuma konkursu par 11,5 miljoniem eiro varētu izsludināt jau pēc nedēļas, bet piektdien iestāde publiskajā apspriedē uzrunā potenciālos formu piegādātājus gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī. Neskatoties uz nebūšanām ar formas tērpu iepirkumiem, kur vienā gadījumā sākts kriminālprocess, bet otrs noslēdzās bez rezultāta, policija cer, ka pēc diviem gadiem visas amatpersonas nēsās vienādas uniformas.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt