Kultūras ieteikumi
Ko nepalaist garām svētku nedēļā? Kultūras notikumus iesaka Ieva Rozentāle
"Ziemassvētku laiks ir brīnišķīgs ne vien svētku, bet arī tumsas dēļ. Un, paldies Dievam, ka ir tumsa! Kad gan vēl, ja ne tagad, kad visgarākās naktis un vismazāk kārdinājumu doties laukā (ja vien nav plānots kas ārkārtēji svarīgs), var aizmirstīgi iegrimt tekstos, filmās, mūzikas ierakstos un sapņos," atzīst LTV Kultūras raidījumu redakcijas vadītāja Ieva Rozentāle. Šonedēļ viņas sagatavotie ieteikumi literatūrā, kino, mūzikā un LTV programmas piedāvājumā.
Kā pirmssvētku nedēļā izbaudīt kultūru? Iesaka Orests Silabriedis.
Šonedēļ daudz svētku pasākumu, iepirkumu un darīšanu. Vieni gatavosies svētkiem, citi mēģinās sasteigt šogad vēl padarāmos darbus. Lai tomēr pagūtu apstāties un izbaudīt labus kultūras notikumus arī pirmssvētku nedēļā, Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītājs, muzikologs un sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras" žūrijas loceklis Orests Silabriedis iesaka savu izlasi.
Svētku nedēļā bez lāpām un himnas. Iesakām kultūras notikumus
Latvijas Radio žurnālistei, sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras" žūrijas loceklei Justīnei Savitskai oficiāli un patriotiski svētku pasākumi nav tik saistoši kā alternatīvi, bet ne mazāk jaudīgi notikumi. "Piedodiet, šajos ieteikumos bez gājieniem un svētku koncertiem," raksta Justīne.
Jaunākās ziņas
Interesanti