Kultūras ieteikumi
Kultūras izlase šai nedēļai – grāmatas, pie kurām atgriezties
Ārēji it kā kluss pavasaris un reizē nemierīgs, neskaidrs laiks. Laiks mācīties fiziski attālināties, tomēr neatsvešināties; laiks turpināt sadarbību un disciplinēti strādāt, reizē rūpīgi uzturot kontaktus ar tuvajiem un draugiem; laiks biežāk sarunāties "feistaimā" un biežāk arī paklusēt.
Bezmaksas koncerti, operas, raidījumi. Iesaka Gunda Vaivode
Lai arī šodien "Kilograma kultūras" žūrija atcēla kopīgo tikšanos klātienē, darbs turpinās tiešsaistē. Šobrīd daudzi māksliieki radoši risina karantīnas ierobežojumus, piedāvajot kvalitatīvu saturu internetā. Latvijas Radio 3 "Klasika" direktore un sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras" žūrijas locekle Gunda Vaivode sagatavojusi savu izlasi.
Doties laukā no mājām vai tomēr ne? Kultūras izlase šai nedēļai
Sabiedrisko mediju balvas „Kilograms kultūras” žūrijas locekle Henrieta Verhoustinska turpmākajā nedēļā tiem, kurus skārusi vīrusa panika, iesaka grāmatas gan pašiem, gan bērniem, bet tiem, kuri nebīstas publisku pasākumu, – īpašu izrādi un aizraujošu dokumentālo filmu!
Šonedēļ kultūrā iesakām: Pīķa dāma, «Willa teātra» uznāciens, Berlīnes kinofestivāls
Nupat sadalīti zelta kilogrami 2019. gada sabiedrības iemīļotākajām kultūras norisēm. Paldies visiem, kuri skatījās ceremoniju un dalījās savās pārdomās socālajos tīklos! Lai arī noslēgts 2019. gada kultūras apskats un apbalvošana, viss turpinās! Kilograma kultūras žūrija turpina darbu, izceļot 2020. gada nozīmīgākos notikumus. Šonedēļ mākslas notikumus iesaka kino kritiķe, Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumu un filmu autore Daira Āboliņa. 
Šonedēļ daudz spilgtu notikumu, ko nepalaist garām!
Balvu pasniegšanas un saņemšanas, aizgājušo gadu izvērtējot, un jauni notikumu virpuļi nesen iesāktā gada gājumā - dažus akcentus kultūrnedēļā iezīmē “Kilograms kultūras” žūrijas locekle Liene Jakovļeva. 
Jaunākās ziņas
Interesanti