Latvijas slēpotāji aprod ar Pekinas sniegu un gatavojas olimpiskajam startam

Ar Pekinas olimpiskajām sajūtām aprod Latvijas distanču slēpotāji. Tāpat tiek iepazīta arī olimpiskā trase, kas specifiska ne tikai ar savu reljefu, bet arī sniega stāvokli, kas sacensības padarīs īpaši grūtas, sarunā ar Latvijas Radio pauda slēpotāji.

„Sajūtas ir interesantas, ik pa laikam es attopos, ka vispār esmu olimpiskajās spēlēs,” sacīja Estere Volfa.

Saruna ar Esteri Volfu
00:00 / 01:20
Lejuplādēt

Trasē Volfa vēl sastopas ar dažādām sajūtām. „Trase ir grūta, neesmu braukusi tādā,” norādīja slēpotāja. Viņa gan norādīja, ka ir pieradusi braukt par kalnainu reljefu.

Olimpisko atmosfēru izbauda arī Samanta Krampe. „Es izbaudu, man patīk. Sacensties ar pasaulē labākajiem arī ir liels pagodinājums,” teica sportiste.

Samantas Krampes komentārs
00:00 / 02:01
Lejuplādēt

Pekinas slēpošanas trase būs liels pārbaudījums daudziem sportistiem, uzskata Kampe. „Sniegs ir ļoti lēns, Eiropā tāda vienkārši nav,” viņa skaidroja. „Būs jāatdod sevi visu, lai tu faktiski kustētos uz priekšu,” grūtos apstākļus apraksta slēpotāja.

Roberta Slotiņa komentārs
00:00 / 02:58
Lejuplādēt

Trases grūtumu nenoliedz arī Roberts Slotiņš, taču viņš tajā saredz arī pozitīvās iezīmes. „Es esmu viegls, man tas varētu būt parocīgi,” skaidroja Slotiņš.

Latvijas slēpotājiem dalība sprintā paredzēta otrdien. Ceturtdien mūsu sportistes dosies klasiskajā distancē, bet dienu vēlāk šī disciplīna paredzēta arī vīriešiem.  Sestdien paredzēts sieviešu komandu brauciens, bet 19. un 20. februārī paredzēti 50 un 30 kilometru brīvā stila slēpojumi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti