Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Stafetē Hohfilcenē uzvar Norvēģijas biatlonistes
Pasaules kausa posmā biatlonā Austrijā, Hohfilcenē dāmu stafetē 4x6 km sestdien otro reizi šajā sezonā uzvaru izcīnīja Norvēģijas izlase, liecina organizatoru informācija. Jau plkst. 15.45 LTV7 un REPLAY.lv pieslēgsies Hohfilcenei atkal, lai pārraidītu  sacensības iedzīšanas distancē vīriešiem.
Rastorgujevam divi soda apļi, Latvijas biatlonisti stafetē paliek pēdējie
Izlases līderim Andrejam Rastorgujevam pirmajā posmā iekrājot divus soda apļus, Latvijas biatlonisti sestdien Estersundā, Zviedrijā, palika pēdējie Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā 4x7,5 kilometru stafetē. Latvieši paspēja veikt nepilnus trīs no četriem posmiem, līdz bija spiesti cīņu pārtraukt, jo līderi jau bija priekšā par apli. 
Latvijas izlasei sezonā pirmā biatlona stafete beidzas vēl pirms pusceļa
Latvijas biatlona komanda sestdien Estersundā, Zviedrijā, Pasaules kausa sezonu sāka ar sacensībām jauktajā stafetē, kur trasē paspēja doties vienīgi Ieva Pūce un Jūlija Matvijenko, līdz konkurentes bija priekšā jau par apli. Latvijai tas liedza turpināt stafeti, kur kvartets tika ierindots priekšpēdējā - 24.- vietā.
Biatloniste Bendika: Finanšu situācija satrauc, liek domāt par nākotni
Latvijas spēcīgākā dāmu biatloniste Baiba Bendika sporta rezultātu kāpumam pakārto visu dzīvi, taču finansiāli situācija, viņasprāt, ir kļuvusi kritiska un sponsorus atrast kļuvis arvien grūtāk. Sportiste ir neziņā, vai varēs jaunajā sezonā pilnvērtīgi startēt, kā arī neslēpj, ka vēl viens risinājums varētu būt pārcelšanās uz citas valsts izlasi, lai kā viņa to nevēlētos.
Jaunākie
Interesanti